2726
عنوان

بارداری در سن بالای ۳۵ سال

| مشاهده متن کامل بحث + 4035 بازدید | 73 پست
متوجه نشدم چی فرمودین.....کدوم شهر تشریف دارین...خیلی شانس داری واقعا من خودم هنوز مجردم متولد 67هست ...

آهان...شما مرد هستین؟؟؟؟من اصفهانم...چه شانسی؟؟؟من خودم هیچ وقت ازدواج برام مهم نبود..از اوناش نبودم که خیلی دلم بخواد ازدواج کنم..نمیگم‌ هیچ موقع دلم نمی خواست..ولی از نظر من بدون ازدواج هم میشه خوب زندگی کرد..منظورم اینه که از این دخترایی نبودم که همه چی رو تو ازدواج ببینم..تا شوهرم اومد..من مشکلات زیادی داشتم واسه ازدواج کردن..ولی خب شوهرم انقد پافشاری کرد که بالاخره شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه عمه من۴۳ ی بچه اورد۴۵ یکی فاصله ۴۰تا۴۵سال دوتا بچه اورد ولی با بالارفتن سنت حوصلت کم تر میشه و عصابت ضعیف تر به نینی نمیتونی برسی و باهاش بازی کنی

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
2728

به نظرم شما اقدام کن حالا شاید تا یه سال دیگه ام باردار نشدی همین الان که باردار نمیشی من این اشتباه کردم فک میکردم تا اقدام کنم سریع باردار میشم ولی دوسال طول کشید ....بعدم چون سنتون بالاس بیار سیسمونی که مادرت میده انشالله خدا کمکت میکنه

خداياااي من شکرت بابت کنجدم    ...خانوماي گل واسه سلامتش یه صلوات بفرستين
من ۳۶ باردار شدم  قبلش آزمایشات کامل انجام دادم بارداریم عالی بود

خدا رو شکر...دعا کن منم بچه دار بشم...بیام اینجا خبر بارداریما بدم..یه بچه سالم گیرم بیاد

میشه عمه من۴۳ ی بچه اورد۴۵ یکی فاصله ۴۰تا۴۵سال دوتا بچه اورد ولی با بالارفتن سنت حوصلت کم تر میشه و ...

من فقط یه بچه میخوام...بیشتر هم نمیخوایم...هر دومون یکی بیشتر نمی خوایم

به نظرم شما اقدام کن حالا شاید تا یه سال دیگه ام باردار نشدی همین الان که باردار نمیشی من این اشتباه ...

الان اصلا امکانش نیست با این همه بدهی...میخوام اردیبهشت سال آینده اقدام کنم انشا...ولی از الان میخوام برم دکتر که زیر نظر پزشک باشم 

من فقط یه بچه میخوام...بیشتر هم نمیخوایم...هر دومون یکی بیشتر نمی خوایم

انشااااللله میشه سالم وسلامت میاد بغلت

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
ﺁﻫﺎﻥ...ﺷﻤﺎ ﻣﺮﺩ ﻫﺴﺘﻴﻦ????ﻣﻦ ﺍﺻﻔﻬﺎﻧﻢ...ﭼﻪ ﺷﺎﻧﺴﻰ???ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﻫﻴﭻ ﻭﻗﺖ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﺑﺮﺍﻡ ﻣﻬﻢ ﻧﺒﻮﺩ..ﺍﺯ ﺍﻭﻧﺎﺵ ﻧﺒﻮﺩﻡ ...

ایشالا به پای هم پیر بشین خوشبخت بشین...مگه نمیدونستی من مرد هستم....بهت گفتم که من بهورز یعنی بازرس خانه بهداشتهای منطقه هستم...دکترم عمومی

ایشالا به پای هم پیر بشین خوشبخت بشین...مگه نمیدونستی من مرد هستم....بهت گفتم که من بهورز یعنی بازرس ...

فکر کردم بهورز زن هم داریم..اسم کاربریتم فکر کردم اسم بچه ته...به هر حال خوشحال شدم از آشناییتون..چه خوب شما پزشکین..یعنی یه پزشک این دلداری ها رو به من دا؟؟؟ بهم انرژی دادی..ممنونم

اسی باردار شدی ؟ چون دو سال گذشته پرسیدم

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم