2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ممنون عزیزم ما سمت الهیه هستیم این طرقا مدرسه نمیشناسی؟

عزیزم این همه راه بچه رو میخوای بفرستی بعثت؟؟

خب بفرست دبستان سما وابسته به دانشگاه ازاد هم هست 

خیلی معتبر..کلاس زبان هم داره ..مثل غیرانتفاعی های کوچک نیست چون معتبر وابسته دانشگاه ازاد هست 

خدایاشکرت بابت وجود پسرام💚
2714
سلام خسته نباشید شما برا مدرسه جایی خوبی پیدا کردین؟؟؟منم پسرم کلاس اول امسال و هنوز ثبت نام انجام ن ...

سلام عزیزم من دبستان سفیر دانش تو فلاحی ثبت نامش کردم شناختی ندارم به امید خدا انشاالله که مدرسه خوبی باشه

سلام عزیزم من دبستان سفیر دانش تو فلاحی ثبت نامش کردم شناختی ندارم به امید خدا انشاالله که مدرسه خوب ...

موفق باشه عزیزم،دولتی هست یا غیرانتفاعی؟منم دوهفته پیش رفتم بعثت تست گفتن از تست رد شده ولی هنوز دنبالش هستم اونجا ثبت نام کنم ولی خو میگن سخت گیر هستن از نظر مذهبی و سیاسی ولی ما متاسفانه خانواده معمولی هستیم و اهل اینجور چیزا نیستیم،اگه مدرسه دیگه ایی تو محدوده جلال و امامت میدونین لطفا معرفی کنین

موفق باشه عزیزم،دولتی هست یا غیرانتفاعی؟منم دوهفته پیش رفتم بعثت تست گفتن از تست رد شده ولی هنوز دنب ...

راستش من زیاد از بعثت خوشم نیومد

واله هم تست داد پسرم قبول شد ولی مسیرش دور بود پشیمون شدمنه متاسفانه اون اطراف نمیشناسم 

2706