2733
2734
عنوان

تجربه از شير گرفتن كودك-hum

| مشاهده متن کامل بحث + 39237 بازدید | 162 پست
خواهش میکنم عزیزم موفق باشی دوستم  صبح رفتم هر چی بااب گرم ماساژ دادم هیچی نشد دلم نیومد بیشتر ...

مرسي فداتشم به همچنين 

دقيقا بيشتر بزرگ ديدن مسايل بچه ها از ديد ما بزرگترهاس👍🏻👍🏻ماشالله بهش😍😍💪💪♥️

چقدر شما خوبي كه به آب هم فكر ميكني💚💋

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
مرسي فداتشم به همچنين  دقيقا بيشتر بزرگ ديدن مسايل بچه ها از ديد ما بزرگترهاس👍🏻👍🏻ماشالله ب ...

فدات عزیزم آره واقعا بچه ها خیلی قوی تر از چیزی که نشون میدن هستن

آره ابو سعی میکنم رعایت کنم نه تنها آب.برق.مواد غذایی اسراف رو دوس ندارم. مثلا آب ته کتری می مونه جمع میکنم یا برای گلدونام یا شستن بالکن وظیفمونه گلم  

خودت خوبی که منو خوب میبینی

دیروز ماساژ دادم عالی شد الانم ماساژ دادم خیلی خوبه شکر خدا

واقعا از خدا ممنونم با تو آشنا شدم تاپیکات مخصوصا تجربه از شیر گرفتنت خیلی کمکم کرد خدا حفظت کنه دوست عزیزم

وای هوم جان برام دعا کن و کمکم کن جمله های تاثیر گذار بگو بهم چن ماهی هست خودمو ول کردم سه کیلو اضافه وزن ندارم اصلاهم ورزش نمیکنم خیلی  اندامم خوب بود چن ماه بعد زایمان با ورزش و غذا خوردن درست خودمو درست کردم متاسفانه فقطم شده شکم پهلو از پهلو بیزارم ولی اراده هم ندارم به نظرم خیلی عیبه یه خانوم اندامش ناموزون باشه ازون بدتر لباسای قشنگم هس که دیگه تنم نمیشه 

یه چی بگو ارشاد شم   

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات عزیزم آره واقعا بچه ها خیلی قوی تر از چیزی که نشون میدن هستن آره ابو سعی میکنم رعایت کنم نه تن ...

خيلي خوبه عزيزم همه مثل شما باشن خيلي از مشكلات حل ميشه👍🏻💚

فداتشم عزيزم به من لطف داري😘😘♥️

كالري شمار نصب كن عزيزم باعث ميشه غذات رو كنترل كني و زياد نخوري. شنا يا دويدن هم خيلي خوبه براي كم كردن وزن .

البته ٣ كيلو چيزي نيست اخه . تا تابستون غذاهات رو ساده كن مثلا آب دوغ خيار، نون پنير سبزي، و اينجور چيزا نهار بخور 

خيلي خوبه عزيزم همه مثل شما باشن خيلي از مشكلات حل ميشه👍🏻💚 فداتشم عزيزم به من لطف داري😘😘♥️ كا ...

فدات گلی

دوتا کالری شمار دارم تنبل تشریف دارم 

ولی پیشنهادتو خیلی دوس خودمو می بندم به غذاهای تابستونی

پیاده روی هم حتما روزی نیم ساعت رو. دارم شنا خیلی ساله نرفتم کسی نیس باهاش برم دوستام بی معرفتا بعد تاهلم ازم فاصله گرفتن خیلی سعی کردم اینجوری نشه ولی دیگه دیدم فایده نداره دوست جدیدم پیدا نکردم یعنی دیگه دوست ندارم با کسی خیلی صمیمی شم همسایه های آپارتمانمون خیلی ماهن همیشه دور همی دارن با هم میرن بیرون تفریح ولی من با اینکه خودم متاهلم بچه هم دارم دوس ندارم باهاشوون صمیمی بشم انگار هنوز نپذیرفتم منم متاهلم بندگان خدا سنشونم زیاد نیس ولی من حس خوبی ندارم اوایل به منم می‌گفتن دیدن من راغب نیستم دیگه نمیگن

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2731
فدات گلی دوتا کالری شمار دارم تنبل تشریف دارم  ولی پیشنهادتو خیلی دوس خودمو می بندم به غذاهای ...

من خودم طبعم تابستان بيشتر به غذا حاضري ميكشه ولي به خاطر مايا غذا ميپزم فقط.

من اتفاقا ديروز با يكي دوستام كنار درياچه بودم كل مدت اين دو تا وروجك رو يا از تو آب جمع كرديم يا باهاشون شن بازي كرديم ديگه هلاك برگشتيم 😂😂😂😂

خوبه گاهي با هم بيرون رفتن .💋😍💚

من خودم طبعم تابستان بيشتر به غذا حاضري ميكشه ولي به خاطر مايا غذا ميپزم فقط. من اتفاقا ديروز با يك ...

مرسی پیشنهاد خوبی بود

همیشه به گردش باشین و خوشی

یکی از دوستان بچگیم روبروی خونمون خونه خریده هنوز نیومده بشینه خیلی خوشحالم کلی سرم باهاش گرم میشه دوست قدیمی خانوادگیمونم هست حتما گاهی دوباره مثل قدیما خانوادگی کنار هم قرار میگیریم دوس دارم اینجوری

مرسی پیشنهاد خوبی بود همیشه به گردش باشین و خوشی یکی از دوستان بچگیم روبروی خونمون خونه خریده هنوز ...

مرسي عزيزم به همچنين 

انشالله عزيزم خيلي هم خوبه كه همو ميشناسيد

مرسي عزيزم به همچنين  انشالله عزيزم خيلي هم خوبه كه همو ميشناسيد

فدات دوست مهربونم

2738

سلام دوست مهربونم من11روزه رهام رو از شیر گرفتم هنوزم وقتی سینمو فشار میدم شیر میاد ازش کی باید کامل قطع بشه

برای شما کی قطع شد؟؟