2726
عنوان

دلتنگی

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 29 پست
میفهمم حالتو، تو نیاز به زمان داری، الان باید روزانه برنامه ریزیهای مختلف کنی و وقتتو پر کنی، با کار ...

اخه مشکل اینجاست وقتمم پره ، وقت سر خاروندن هم ندارم یه سر دارن هزار سودا اما هر چی زمان میگذره جای اینکه بهتر بشم به شدت بدتر میشم همش توی جمع میرم که حالم خوب باشه اما حوصله هیچ کدومشونو ندارم صبح با اضطراب و استرس شدید از خواب پامیشمو میزنم زیر گریه ، مجبورم داروهای روان پزشکی بخورم که تنها تاثیر اونا هم اینه که خواب آورن ، میخوابم حالم بهتر نمیشه و از همه کارام می مونم و مجبور میشم نخورم داروهامو که باز اونجوریم دارم یه زجرو تحمل میکنم ، کاری که اون مرد در حق من کرد یه جنایت بود ، خیلی سخته خیلی😔

الهی که امضای خدا پای تمام ارزوهای قشنگتون باشه
میفهمم حالتو، تو نیاز به زمان داری، الان باید روزانه برنامه ریزیهای مختلف کنی و وقتتو پر کنی، با کار ...

شما هم جدا شدی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شما هم جدا شدی؟

نخیر، من مجردم خانم. خب شما به خودت زمان بده انشاا... زمان همه چیزو بهتر میکنه، حتی دور از شما مرگ عزیزان هم با گذشت زمان تحملش راحتتر میشه و انسان به زندگی برمیگرده.

چراازشوهرت جداشدي؟دوسش داشتي؟

خواست اون بود ، به بهونه اینکه ما بحث و اختلاف نظر داریم و به طور کل ایشون دنیاشون متفاوت از منه و ترجیح دادن بجای حل کردن مشکلشون از من جدا بشن.پسر یکی از اشناهامون بود و تو رفت و امد خونوادگی عاشق من شده بود و منو خونوادمو راضی به این وصلت کرد و اخرشم این ، خیلی بهش دلبسته بودم اینکارش واسم یه ضربه شد

نخیر، من مجردم خانم. خب شما به خودت زمان بده انشاا... زمان همه چیزو بهتر میکنه، حتی دور از شما مرگ ع ...

میدونستین تو رده بندی فشار روانی ، فشار روانی جدایی و کنار اومدن با اون از مرگ عزیز سخت تره؟به هرحال درسته زمان راه حلیه ، زمان کمرنگ میکنه اما از یاد ادم که نمیره ، طی زمان من میتونم فقط کنار بیامو بپذیرم اونم مجبورم چون کاری از دستم برنمیاد که ، اتفاقیه که افتاده به هر حال مرسی از همدلیتون بزرگوار

عزیزم شرایط سختیه ولی خودتو مشغول باید بکنی برو سرکار تو جنع دوستای جدید عکس و خاطراتش رو پاک کن و و ...

اخه همه این کارارو کردم و همه این مشغولیتارو من دارم فقط واسه افطار وقت دارم وگرنه تایمم پره ، دارم به این نتیجه میرسم که مشغولیت روحیه ادمو عوض میکنه واقعا نظر درستی نیست ، اخه کیو دیدی با اهنگ شاد گریه کنه؟الان من اینجوریم ، به هر حال مرسی از همدلیت عزیزم

خواست اون بود ، به بهونه اینکه ما بحث و اختلاف نظر داریم و به طور کل ایشون دنیاشون متفاوت از منه و ت ...

وای عزیزم خیلی سخته ولی باور کن اگه باهاش می‌رفتی زیر یه سقف بدتر میشد جلوی ضرر هرجابگیری منفعت میدونم که هم فراموش کردنش سخته و کنار اومدن با شرایط جدید ولی چاره فقط صبر و توکل به خداست.خداخودش کمکت می‌کنه اونم واگذار کن به خدا

وای عزیزم خیلی سخته ولی باور کن اگه باهاش می‌رفتی زیر یه سقف بدتر میشد جلوی ضرر هرجابگیری منفعت میدو ...

اره گلم چاره ای نیست بخوام نخوام مجبورم بپذیرمو کنار بیام ،ای کاش منم مثل اون میتونستم دل بکنم اما این دل لامصب کنده نمیشه😔 نمیدونم حتما مصلحت خدا این بوده که من اینجوری دلم بشکنه😔

مرسی از همدلیت گلم

استارتر شما تو عقد بوديو اينطوري!!!!!

من كه خونه داربودم!

توروخدا نكو كه تا اخر ادم همين شكلي ميمونه،شمام خيلي وقته كذشته ولي هنوز همونطوري؟!؟

يه صلوات واسه عاقبت بخیر شدنم ميفرستين،ممنونم.
2706