2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فك كن شايد درست ميگن  فك كن دختري در شرايط خودت داري براش بهترين رو ميخاي ولي با اين وجود اگر ...

آخه از دل شکستن خیلی میترسم دلم نمیاد تنهاش بذارم بارها گفته بری نمی بخشمت بقران دلم گرفته

الان در سني هم هستي كه منطق بر احساس ارجحه  به خدا توكل كن هر چه خيرت هست برايت پيش بياد ولي عج ...

مرسی که با حرف زدن کمکم میکنید  نمیخواستم این تاپیکو بذارم ولی انقدر دلم گرفته بود گذاشتم نمیدونستم با کی حرف بزنم

2728

عزيزم من شرايط شما وطرفتان را نمي دونم و نمىدونم چقدر شما وابسته ايد وچقدر ايشان خودمم از آنها هستم كه حتي خريدم ميرم بارها شده دلم براي فروشنده سوخته خريد كردم 

ولي اين را ميدانم ازدواج براي دلسوزي يا وابستگي اصلا درست نيست چون وقتي به مراد دلشون ميرسن و زير يك سقف ميروي اين حرف ها تمام ميشه وشما مي موني واحساس شكست خوردگي  وبدون خانواده

شايد واقعا طرفت خوب باشه ولي احساسي  وبدون جلب رضايت خانوادت كه اينقدر دوست دارن تصميم نگير دل گرفتنت هم اشكال نداره  هيكس با اين احساس غريبه نيست محكم وبااستقامت باش

واگر واقعا ميدوني لايقت هست  براش بجنگ ورضايت خانواده را بدست بيار اگر نه با دلسوزي هميشه احساس پشيماني وسوخت شدن داري

اگر نميخاي خودت كم كم ازش فاصله بگير وبا سياست كه اونم اذيت نشه