2737
2734
عنوان

دماغ عملیا بیایید راستشوبگیدخدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 3050 بازدید | 215 پست
خیلی هم اعتماد به نفسم پایینه    

اتفاقا دماغای گوشتی رو خوب درمیاره جمع و جور و خوشگل بینی منم گوشتی بود😀 اگه عمل کنی اعتماد بنفس میره بالا دوباره

می گوید از تمام مذکرها[مردان]بدم می آید،همه اشون کثیف هستند،خسته از انتخابی که کرده است و ضعیف تر از آن که متعهد به اشتباهش، درک این موضوع که عباس آقا دریوزه بی ریشه به او خیانت کرده عذابش می دهد، تعمیم عباس آقا به مردانی دیگر،مانند آرام بخش است، اینکه به خودش متذکر می شود تقصیر او نبوده، «همه مردا بدن» خنده دار اینکه، همیشه بازنده زیبا نصیحت می کند،برنده،زیباتر عمل.
اتفاقا دماغای گوشتی رو خوب درمیاره جمع و جور و خوشگل بینی منم گوشتی بود😀 اگه عمل کنی اعتماد بنفس می ...

وای من زنگ زدم جنابی ک فعلن فقط برم مشاوره واسه شهریور بهم نوبت داد😐😐😐😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من زنگ زدم جنابی ک فعلن فقط برم مشاوره واسه شهریور بهم نوبت داد😐😐😐😐😐

اره عزیزم معمولا یکی دوساله باید تو نوبت باشی من از سال 92 تو نوبت بودم😐

می گوید از تمام مذکرها[مردان]بدم می آید،همه اشون کثیف هستند،خسته از انتخابی که کرده است و ضعیف تر از آن که متعهد به اشتباهش، درک این موضوع که عباس آقا دریوزه بی ریشه به او خیانت کرده عذابش می دهد، تعمیم عباس آقا به مردانی دیگر،مانند آرام بخش است، اینکه به خودش متذکر می شود تقصیر او نبوده، «همه مردا بدن» خنده دار اینکه، همیشه بازنده زیبا نصیحت می کند،برنده،زیباتر عمل.
2731