2733
2734
عنوان

نقش انکار نشدنی پول در انتخاب همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 55 پست
متاسفانه حرفتون درسته، من خودمم تو همین جامعه با همین استرسا بزرگ شدم☹️

می شناسمت می دونم تیزهوشان بودی 

همین الان واسه تیزهوشان نیستی ببینی تو ایران چه کار می کنند 

آنقدر  دلم واسه پسر می سوزه 

ولی کاری نمیشه کرد 

بچه تو مدرسه های معمولی فقط پول ازت می گیرن و هیچی درس نمی دن 

تو تیزهوشان هم باید خودت و بکشی بچه رو قبول کنند 

هیج کس و هیچ چیز سر جای خودش نیست 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
شاید ... ولی واقعا خسته شده بودم از این همه مد و خرج چیزهای بیخود الان خودمم بدون توجه ب دیگران قبلن ...

تو همه چی داشتی دیگه ، ولی جاریت خیلی باحاله ها 😂

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان‌شاالله که همیشگی باشه ولی هنوز اول راه هستین ، زندگی در همین شامپو و مانتو و اینها خلاصه نمیشه ، ...

افرین ...دقیییییقا

منم حرفم همین بود من خواستگار داشتم ک برای مثال طلا فروش بود یا دانشجوی پزشکی و اوضاع مالی خودشون یا پدراشون خوب بود اما اصلا شعور نداشتن😐😑درحد حرف زدن عادی یا حتی فرهنگ نداشتن اما الان با خانواده متمدن و پسر باشخصیتی ازدواج کردم ...همسر من از لحاظ مالی از ما پایین تره اما شخصیت و منطق و ادب خخخخخخیلی بالاتر از پسرای تحصیل کرده و مثلا با شخصیت خانوادمونه 

منم با همین اخلاق و شخصیتش خوشم

البته این رضایتم رو دارم توی اوج اختلافات زناشوییم میگم‌ 

تو همه چی داشتی دیگه ، ولی جاریت خیلی باحاله ها 😂

🤣😂😂😂اون خودش یه پروژه ایه باباش بنده خدا یه کار گر ساده اس ک سقف حقوقش یک میلیون و پونصد تومانه با دوتا بچه ک پسرش بیکاره و زن داره شرایط خوبی ندارن اونوقت میگفت من مجردیم بالاشهر شهرمون میرفتم خرید و اگر پنج تا لباس مارک خوشم میومد همزمان همشو برمیداشتم 😑و هرماه مانتو و...میخریدم حالا فرض کن با اون چند تا تیشرت تو خونگی مارک یک سوم‌حقوق پدرش میرفت بنظرت مانتو‌وخرج و مخارج دیگ زندگیشون چجوری میشد؟؟؟؟من الان همسرم با حقوق پدرش یکیه سه ماه یکبار بزور یه مانتو عادی میتونم بخرم اما نمیدونم اون پول از کجا میورد😑😑😑تازه بابای من‌گاهی بدون اطلاع همسرم بهم پول تو‌جیبی میده آخه همسرم قبول نمیکنه میگ هرچی میخوای برات فراهم میکنم نگو ب بابات اینا منم نمیگم خودشون یهویی میریزن تو حسابم

2731
افرین ...دقیییییقا منم حرفم همین بود من خواستگار داشتم ک برای مثال طلا فروش بود یا دانشجوی پزشکی و ...

خب پس از یه جهت ارضا شدی ، ببین توی این شرایط که زن ثروتنمد تر از مرد باشه دو حالت پیش میاد یا زن به هوش و ذکاوت همسرش اعتقاد داره و تمام زمام امور رو به دست ایشون میسپره که توی این شرایط مرد لذت میبره ولی زن بعد از مدتی به خلا میرسه چون خودش رو از یاد برده و حالت دیگه ابنکه زن اقتدار رو به دست مبگیره و مرد سرسپرده میشه که تو این حالت مرد باید این روحیه رو داشته بلشه وگرنه زندگی دوام‌ نمیاره . ببخشید که بی پرده صحبت کردم ولی دیگه سن ام برای این تحربیات کم‌نیست 

خب پس از یه جهت ارضا شدی ، ببین توی این شرایط که زن ثروتنمد تر از مرد باشه دو حالت پیش میاد یا زن به ...

اره ...همسر من مدیریت مالی خیلی قوی داره من قبلنا خیلی پرخرج و ولخرج بودم اگر یک میلیون تومان تو حسابم بود ده تومان نمیتونستم پس انداز کنم اما باورت میشه همسر من بااین شهریه ای ک میگیره ماهی ۱۰۰ یا ۱۵۰ تومان پس اندازشه؟؟؟؟؟

تازه بااین خرج گرون...قرآنو قسم میخورم ک توی این هجده ماهی ک ازدواج کردیم و کنار همیم بیست تا سفر رفتیم😑😑هیچکس باورش نمیشه همه فکرمیکنن دروغ میگم ک همسرم شهریش کمه فک میکنن سه تا چهار میلیونه ...آخه دختر خاله من سه میلیون حقوق همسرشه هنوز نتونستن بعد سه سال عروسی بگیرن...اما من معتقدم وقتی مرد توکلش ب خدا باشه و مدیریت داشته باشه ثروتش از همه ثروتمندا خخخخخیلی بیشتره ...البته لازم ب ذکره ک بگم‌گاهی همسرم یک ماه جایی کار میکنه مثلا سه تومان پس انداز میکنه برای تمام سفر های سال و پس انداز سال 

2738
شاید ... ولی واقعا خسته شده بودم از این همه مد و خرج چیزهای بیخود الان خودمم بدون توجه ب دیگران قبلن ...

وا شما كه چند روز پيش ميگفتي شوهرم كتكم زده ميگه طلاقت نميدم 

حالا ميگي تو ازدواج موفق بودي با حقوق يه مليوني تو اين اوضاع هيچي كم ندارين خداروشكر

عجيب نيس ايا ؟ 

وا شما كه چند روز پيش ميگفتي شوهرم كتكم زده ميگه طلاقت نميدم  حالا ميگي تو ازدواج موفق بودي با ...

رفیق...من نگفتم طلاقم نمیده گفتم دلم نمیخواد طلاق بگیرم  بخون‌پیامارو 

من خوشبختم اما سه ماهه همسرم بخاطر خالش تغییر کرده و هنوز هم بااین وجود همسرمو دوست دارم و خوشبختم مشکل منم مشکل مالی نیست اگر پیامامو خونده باشی .