2737
2734
عنوان

آیا این کار این خانومه خیانته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1093 بازدید | 85 پست
زنه خر بوده بي گدار به آب زده. وقتي شوهرش اينقد گوه بوده ديگه چه توقعي از بقيه مردا... اونا مثل ...

دختره میگه اصلا از شدت افسردگی همه اطلاعات زندگیم اسم شوهرم و محل کار خودم به مرده دادم .

الان هم ،حالش خوب نیس یعنی راستش من اول فک کردم مشکل ذهنی فراموشی داره 

مثلا وقتی رسید خونه شون خواست پیاده بشه درو بلد نبود بازکنه 

بعد یه جوری بود حرفی بهش می زدیم میگفت چی ونمی فهمید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختره میگه اصلا از شدت افسردگی همه اطلاعات زندگیم اسم شوهرم و محل کار خودم به مرده دادم . الان هم ، ...

اگه حالش خوب نبوده چطور اینقدر چیزای ریز  بهت گفته...

مهم نیست قضاوت نمی‌کنم اما خودت یبار کلا تاپیکتو  بخون عزیزم .‌‌‌‌.. 

2731
اگه حالش خوب نبوده چطور اینقدر چیزای روزو بهت گفته... مهم نیست قضاوت نمی‌کنم اما خودت یبار کلا تاپی ...

اینا رو گفت ولی انگار حالش خوب نبود ناگیرایی داشت 

گفت من اولش این طور نبودم ،مال فکر وغصه زیاده .

اصلا خیانت نیست و فقط از نظر شرعی گناه داشت  اونم که خدا میبینه دیگه چ بلایی سرش اومده    والا شوهرش خیانت کرده و هزار بلا سرش اورده  خونه ی مامانش هم که جوابش کردن    تو کوچه بخوابه؟؟مجبور بود     اون اقاهه هم که سواستفاده کرده بعد فش داده انداخته بیرون هم ببین خدا چی بر سرش میاره کثافتو    احتمال داره اون اقاهه با شوهرش همدست بودن

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2738
قضاوت نکردم.زنی که شوهرش چند سال با کسیه چرا مشکلی نداشته ولی تا به اقایی بهش گفته بیا زود رفته خونه ...

خب آره همچین حقی نداشته ،من از بس هرکیو کوچکترین چیزشو قضاوت کردم سرم اومد میترسم از قضاوت ،ترجیح میدم اینجور وقتا بگم خودش میدونه و خدای خودش

یه دختر دارم شاه نداره 😍👸