2733
2734
عنوان

بنظرتون من حامله ام ++++جواب آزمایش

| مشاهده متن کامل بحث + 878 بازدید | 83 پست
اره عزیزم دنبالت میکردم خیلی امیدواربودم بعدارسام برات بمونه اماخب خدانخواست اماعیبی نداره خواهرشوه ...

فداتشم گلم بدبهتی اینه ک حاملگیام خوبه فقط شانس ندارم هیچ مشکلی نداشتم فقط بد شانسم دومی خطای پزشکی بود برام دعا کن عزیزم 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......

ببین اون ستون آخر آزمایش تو    reference range اونجا توضیح داده ک از 15 تا 40 برای هفته اول بارداریه و هفته های بعدم نوشته و معمولا اونجا قید میکنه اگر بتا چند باشه منفیه ک الان تو عکست مشخص نیس 

اون قسمت result هم ک نتیجه آز خودته بنابراین نتیجه میگیریم منفیه

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فداتشم گلم بدبهتی اینه ک حاملگیام خوبه فقط شانس ندارم هیچ مشکلی نداشتم فقط بد شانسم دومی خطای پزشکی ...

چشم عزیزم

اره یادمه

به حق فاطمه زهراتواین ماه عزیزخبربارداریتومیشنویم💏

من همون کاربریم که امضام این بود:پیرو امضا یکی ازنی نی سایتی هاکه گفته بودمنوشوهرم باهم قرارگذاشتیم که هروقت یه جایی بودیم که نتونستیم بهم بگیم دوستت دارم بگیم چه قدرهواگرمه...منم باشوهرم چنین قراری روگذاشتیم امااین قراروزمستون گذاشتیم...یه شب وقتی بامادرشوهرم اینارفتیم پارک داشت بارونم میومدهمسرم دستموگرفت وگفت چه قدرهواگرمه مگه نه؟تااومدبگم اره منم گرممه مادرشوهرم به شوهرم گف خرخودتی میخوای بوسش کنی بوسش کن...ازاون موقع هنوزم مشکوکم که مادرشوهرم نی نی سایتیه....مادرشوهرسلام✌😕😕
2738
شیر خودت را می خوره

اره😍😍😍😍

یکم مراقبت از بخیه ها سخته

نشستم با این بخیه ها یکم سخته

ما هر روزم مهمون داریم

امروز که تعداد مهمونام زیاد ترن چون ۵ شنبه است همه فامیل میخوان میان

منم همش دراز کشیدم فقط یه دستشویی بلند میشم که اونم فقط فقط به کمک خواهر شوهرمه

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤