2737
2734
خدا میگه تو قران که من بنده های خاصم رو.بین عوام پنهان میکنم در ثانی من قضاوتی ندارم اگه منظورتون ا ...

انگار طلبه ای🤔

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
زخم چی؟ کشک چی؟ حالا مثلا واسم حرف داری تموم شد من زخم خورده ام. اینجا مجازیه. نمیشه با بردن ابروی ی ...

وقتی شما میگی مردها بیمارن ...همه ش دنبال مونث! هستند علاقه دارن به تعرض و ...اینها اگه نشانگر سیاه بینی مطلق شما نیست از کجا نشات میگیره

وگرنه من و هر انسانی میدونه جامعه ما بیماره ولی صدور حکم مطلق کردن درباره یک جنسیت اصلا صحیح نیست

جماعت؛ من دیگه حوصله ندارم ....به خوب امید و از بد گله ندارم!
انگار طلبه ای🤔

نیستم اصلا به خدا باور ندارم ولی خواستم در برابر این نگاه سنتی و مذهبی استارتر و بعضی کاربرها جواب قرانی بدم

یک سوال:

هر جای جهان به جز ایران اگه بگی یک اقا بهم درخواست دوستی داده و باعث رنجش خاطر شده خنده دار نیست؟

نیستم اصلا به خدا باور ندارم ولی خواستم در برابر این نگاه سنتی و مذهبی استارتر و بعضی کاربرها جواب ق ...

چرا 

ولی بعضی اقایون وجهه اقایون دیگه رو هم خراب میکنن دیگه

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
وقتی شما میگی مردها بیمارن ...همه ش دنبال مونث! هستند علاقه دارن به تعرض و ...اینها اگه نشانگر سیاه ...

پس بالاخره از خر شیطون اومدی پایین و گفتی جامعه بیماره. حالا نمی خواد ملا نقطه ای دنبال ایراد بگردی و بگی گفتی همه. در صورتی که من سوال استارتر رو جواب دادم در مورد سوالش که چرا درخواست دوستی میدن. منم گفتن بیمارن. این ذهن سیاه و این حرفا نمی خواد. اینجا جای دوست پیدا کردن نیست. بین دو جنس. همه جای دنیا متاهل پایبندِ به زندگیش مخصوصا تو کشورای پیشرفته. هر چقدر ادای ادمای مذهبی رو در بیاری یا ادای ادمای ذهن باز رو در بیاری. اخرش اینجا ایرانه. ما تو این فرهنگ داریم زندگی می کنیم. مذهبی که هیچ توجیهی واسه دوستی با خانم نمی تونه بیاره. چون مفسده اس و جریان تحریک و شیطان و اینا پیش میاد. ذهن بازش هم چه حرف خصوصی داره با یه خانم که نمیگه؟ چرا حرفشو تو تاپیک جلوی همه نمیگه؟ چرا قبلش تو تاپیک از خانم اجازه نمیگیره؟ چرا به خانم متاهل که نوشته متاهلِ در خواست میده؟ اینا تعرض نیست؟ این ذهن بیمار نیست؟ تا کی فرافکنی؟ تا کی به امثال من می خوای بگی زخم خورده. افکار سیاه؟ این حرفا دشمنی عمیق ذهن شما رو نسبت به خانم ها نشون میده. چرا راحت برچسب می زنی؟ چون مردی و یه جامعه بیمار پشتت هست؟ من چرا باید ساکت باشم و بپذیرم؟ چون امثال شما اینطور می خواد؟ میتونی بدون انگ زدن و انتقاد کردن منظور خودتو از زخم خورده و فکر سیاه بگی؟ یا فقط مقابله به مثل کردی؟ و کلیشه ای رفتار کردی؟ میدونی جنگ زن و مرد چقدر جامعه ما رو به عقب کشونده؟ میدونی ما ایرانبا به جای گشتن دنبال حق و حقیقت رفتیم دنبال فساد و تباهی جنگ زن و مرد. وقتش نیست به خودمون بیایم؟

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
پس بالاخره از خر شیطون اومدی پایین و گفتی جامعه بیماره. حالا نمی خواد ملا نقطه ای دنبال ایراد بگردی ...

درسته من بخاطر گرایش فلسفیم خیلی نقادانه به موضوعها نگاه میکنم

از مطالب شما قانع شدم حق با شما بود .