2737
2734
عنوان

بی بی چک منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 115 پست
انشالله این ماه هر دو نتیجه میگیریم

توکل به خدا

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰

منکه دیگه برام مهم نیس،رفتم چنتا کتاب تاریخی گرفتم که فقط گذر زمان نفهمم😒

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منکه دیگه برام مهم نیس،رفتم چنتا کتاب تاریخی گرفتم که فقط گذر زمان نفهمم😒

کار خوبی کردی منم خودمو زدم بیخیالی بیشتر وقتمو با دخترم میگذرونم همش میبرمش پارک سرمون گرم میشه

توکل بر خدا
2728
میگم دو تا امپول رو همزمان باید بزنیم

مگه بهت نگفتن ،اصولا روزی یکیع

کار خوبی کردی منم خودمو زدم بیخیالی بیشتر وقتمو با دخترم میگذرونم همش میبرمش پارک سرمون گرم میشه

بهترین کار به خدا 

2738
نه گفت دوتاشم همزمان بزن والا

خب پس همونجوری بزن دیگه،چون من روزی یدونه باید بزنم