2703
2553
چرا میره امسال پیش بود ولی من باید رو خودم کار کنم  بچه شما چند سالشه دااروهم میخوره؟ من بهش ...

چهار سال میشه چند روز دیگه 

نه دارو نمیدن اینجایی که هستم مگه خیلی شدید باشه 

دختر منم تو خونه طولانی بمونه دیوونه م میکنه اوتیسمم هم 

پسرمم کلافه میکنه طفلکو

جایزه بزار یه مدت که عادت نگهداشتن از سرش بیافته من دخترمو دو هفته ای به ذوق یه دونه اسمارتیز یا پا ...

گفتم بهش اگه بری هر بار بهت یه برچسب میدم بزنی ب دیوار چند تا زده بودم همه رو کند گریه کرد همه برچسب ها رم ازم گرفت دسشویی هم نرفت ب زور بردمش..😓😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا امروز خواهر دوستم دختر ۶سالشو زد.انقد دسشوییشو نگه داشته بود که شلوارسو خیس کرده بود😐نمیری پ ...

نه والا من ب مشاور اینا اصلا اعتقادی ندارم .دوست دارم از تجربیات خوب استفاده کنم ..

نه والا من ب مشاور اینا اصلا اعتقادی ندارم .دوست دارم از تجربیات خوب استفاده کنم ..

خب عزیزم اون لج میکنه شمام اعصابت نمیکشه میزنی.خانومای دیگه هم یا آرامش دارنو نمیزنن یا میزنن تجربه از 

کدومشون میخوای گلم؟

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2456

منو پسرمم زیاد دعوا میکنیم چون حرف گوش‌نمیده لجبازه یه سره دنبال کارای خطرناکه ترس براش مفهمونی نداره اگه زخمی بشه یا دردش بیاد همون لحظه و دیگه براش اهمیتی نداره و مجدد همون کارو میکنه

واس همین من خیلی دعواش میکنم حتی خودم عصبی شدم وای به حال پسرم😫

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
خب عزیزم اون لج میکنه شمام اعصابت نمیکشه میزنی.خانومای دیگه هم یا آرامش دارنو نمیزنن یا میزنن تجربه ...

دقیقا تا من بیام ی ذره عصبی بشم اون بدتر ازمن میکنه..خیلی ترسو هست و اعتماد بنفسش کمه باید این خصوصیاتشو کنترل کنم

دقیقا تا من بیام ی ذره عصبی بشم اون بدتر ازمن میکنه..خیلی ترسو هست و اعتماد بنفسش کمه باید این خصوصی ...

منم تجربه ای ندارم.فقط میگم انشالله خدا خودش بهت کمک کنه مشکلت حل بشه😘

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2714