2733
2734
عنوان

تهران ميكروبليدينگ كجا انجام داديد؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 17363 بازدید | 47 پست
خداروشکر راضی هستید... قرینه در آورد براتون... با ابزار اندازه گیری کرد پیش کی انجام دادید؟  ...

اول قرینه نبود که خودشم گفکه بود مشکلی نیست تو ترمیم قرنیه میکنم یا هرمشکلی داسته باشه درست میکنم ..الان قرینه اس ...با ابزار که نه با نخ اندازه کرد بعد کار کرد روش ..

این یکی از کاراشه 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
منو چند تا از دوستام رفتیم اونجا یک ماه هم نموند پاک شد به خدا یکی از دوستامم چشمش عفونت کرد شکایت ...

سمیرا هاشمی هم افتضاحه یه مشت هنرجو هم داره ک ازشون پول میگیره مدرک میده فقط دریغ از یه گرم هنر افتضاحه کارش افتضاح 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منو چند تا از دوستام رفتیم اونجا یک ماه هم نموند پاک شد به خدا یکی از دوستامم چشمش عفونت کرد شکایت ...

من همین 1 ماه بیش رفتم 4 میلیون و 300 هزینه کردم کلی هم بی ادبی ازشون دیدم الان بعد این همه مراقبت تازه 1 ماه هم نشده ترمیم هم کردم هیچی از ابروم نموند اصلا فرقی با قبلش نداره ابروهام انقدر حرصم دراومده الکی سمیرا حمزه ای اسم در کرده اسم ابروکارم هم سارا بود نرخش هم از بقیه همکاراش بیشتر بود همین طور زبونشم دراز تر بود من که راضی نیستم ازشون