2733
2734
عنوان

اومد دوباره برای بار چندم کنارم.. دید نه دیگه واقعا خبری نیست..

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 21 پست

چه جالب.منم امروز تصمیم کرفتم پسرمو از شیر بگیرم.الهی بگردم گفت شیشه شیر نمیاری؟گفتم شیشه شیر رفت خونشون.گفت شب بخیر و خرسشو بغل کرد و خوابید.منم دقیقا حال تورو دارم.ذوق همراه با بغض.و شرمنده از این همه آقاییش

خدایا شفایم را از تو میخواهم و بس
عزیزم من خودم تجربه شو دارم  یکی دو شب سختشه بعدش یادش میره انشاالله که راحت باهاش کنار بیاد ...

انشالا.. والا من بیشتر از اون انگار تو عذابم.. سه ساله تمومه دارم شیر میدم.. از سر دخترم تا امروز صبح

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انشالا.. والا من بیشتر از اون انگار تو عذابم.. سه ساله تمومه دارم شیر میدم.. از سر دخترم تا امروز صب ...

آره واسه مادر خیلی سخته به خاطر وابستگی که به بچه داره

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
چه جالب.منم امروز تصمیم کرفتم پسرمو از شیر بگیرم.الهی بگردم گفت شیشه شیر نمیاری؟گفتم شیشه شیر رفت خو ...

خوش بحالت اون لااقل حرف میزنه.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پسر من چیزی نمیگه.. فقط.. ممه.. بابا

2728
همون چسب زدم..‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هی میومد نگاه میکرد میرفت

ای قربوووووونش دلم رفت براش

قیلی ویلی شدم

لابد فک کرده حالتون خوب نیس ناراحت شده فلفل بزن مزش بد شه دیگ نخوره

یکی مارودرک کنه لطفااااااا....🙂🙂