2733
2734
اخه دوستم میگفت خیلیا الکی میگن میخونیم😳

ما رفت و آمد داشتیم از بچگی

میدیدم که میخونه تو مهمونیا برای همین ازش نمرسیدم.ولی وقتی ازدواج کردیم دیگه نمیخونه

فهمیدم از ترس مامانش بوده متاسفانه

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش پرسیده نشه چونن به نظرم جزو عقاید شخصی یه نفره 

من گفتم نمیگم کسی که نماز نمیخونه ادم بدیه و فلان ...اما دوست دارم شریک زندگیم باهام هم فکر و هم عقیده باشه

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2728
چقدر پیچیده ان

اوهوم

در واقع بعد ازدواجش یه آزادی ای پیدا کرد

مادرشوهر و پدر شوهرم یادمه بچگیام خیلی تو یه سری مسائل سختگیری میکردن  و متاسفانه علت انجام یه کارو توضیح نمیدادن و اگه بچه هاشون انجام نمیدادن اون کارو  تنبیه میکردنشون مثلا یادمه همسرمو بچگیاش زیاد تو جمع دعوا و تحقیرش میکردن

برای همین نماز خوندنش از روی اجبار بود 

من آزادش گذاشتم و گفتم خودت باید به این درک برسی که چرا باید نماز بخونی

البته وقتی نماز خوندنمو میبینه گاهی پامیشه میره وضو میگیره نماز میخونه

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
کلا فکر  میکنم مردهای بی نماز تعدادشون بیشتر از زنهای بی نمازه و خیلی از زنها میخونن ولی شوهرشو ...

تقریبا درسته ...معمولا زنها این مسایل براشون مهمتره ‌‌‌... اما اگه برات مهمه حتما بپرس تو خواستگاری .من چون شوهرم پسرعمومه میدونستم که نمیخونه یعنی همه میدونستن صادقانه اعلام کرد . منم خیلی برام مهم بود گفتم که بره اما خب قبول کرد که بخونه .

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

نپرسیدم چون برام مهم نبود 

اگه کسی مهمه براش حتما باید بپرسه

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
کلا فکر  میکنم مردهای بی نماز تعدادشون بیشتر از زنهای بی نمازه و خیلی از زنها میخونن ولی شوهرشو ...

درسته

ولی دیدم خیلیاشون به خاطر نماز خون بودن همسرشون نماز خون شدن

مثلا شوهر خواهرم اصلا اهل نماز نبود ولی بعد از دو سه سال نماز خون شد اعتقادم پیدا کرده بود که از اون به بعد رزق و روزیش بیشتر شده

2738
تقریبا درسته ...معمولا زنها این مسایل براشون مهمتره ‌‌‌... اما اگه برات مهمه حتما بپرس تو خواستگاری ...

اخه ادمی که یه عمر نخونده معلومه نمیتونه براحتی عوض بشه. نمیدونم این ده دیقه نماز چیه که انقد عجیبه هم اثراتش هم سختی خوندنش. واقعا هنوز ناشناختست هزار کتاب هم گاهی نمیتونن کسی رو عوض کنن هر قدرم قانع بشه ولی بازم ممکنه انجامش نده 

اخه ادمی که یه عمر نخونده معلومه نمیتونه براحتی عوض بشه. نمیدونم این ده دیقه نماز چیه که انقد عجیبه ...

بله عوص کردن ادمها سخته ...اما خب اگه قلبا به چیزی اعتقاد پیدا کنی عالیه ... من شوهرم قبلش میخونده اماچندسالی بوده که تر ک کرده نمازش رو.

حالام همیشه میگه شکر خدا که دوباره راهمو پیدا کردم ....باور کن نماز اول وقتش ترک نمیشه چون قلبا اعتقاد پیدا کردخ

نپرسیدیم چون میدونستیم خانوادگی مقید هستن به نماز و روزه

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
بله عوص کردن ادمها سخته ...اما خب اگه قلبا به چیزی اعتقاد پیدا کنی عالیه ... من شوهرم قبلش میخونده ا ...

منکه اصلا استعداد اینو ندارم که کسیو قانع کنم خدا کنه حالا که سنم نسبتا بالاست یه ازدواج خوب کنم دیگه حوصله کلنجار رفتن ندارم 😖

منکه اصلا استعداد اینو ندارم که کسیو قانع کنم خدا کنه حالا که سنم نسبتا بالاست یه ازدواج خوب کنم دیگ ...

عزیزم نگران نباش انشاالله خدا بهترینها رو برات رقم بزنه 

2706