2410
2553
اوا اینجا بودی😂😂😂شوکول هی میخاست غیبتتو بکنه من رو ندادم بهش😌

الان از ددر برگشتم 😏 دیدم دارین غیبت میکنین

اورین پشتم باش

این شوکول یه بچه داره ب من و تو حسودی میکنه 😁😁

(    )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاعک عالم 🖐 تو کی میخوای باادب و با تربیت شی آخه 😐

متاسفم اما دیگه امیدی بهش نیست😭😭😭..دکترا اب پاکی و ریختن رو دستش یا سرش یا چشمش....نمیدونم دیگه بالاخره ریختن یه جاییش😂😂😂

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
الان از ددر برگشتم 😏 دیدم دارین غیبت میکنین اورین پشتم باش این شوکول یه بچه داره ب من و تو حسودی ...

خوش باشی همیشه😄

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2720
راستی یه سوال بلاخره بچه هات امسال میرن پیش دبستانی??

اره عزیزم میرن پیش دبستانی😀

2714
به سلامتی یادمه گفتی متولد نودو سه ان پسر من متولد نودو پنجه یعنی دوسال دیگه میره پیش??نیمه اولیه

اره دیگه😃...یه بچه داری؟

اره عزیزم یه پسر خیلی زبون باز لاغررر

آخی الهی😍😍😍خدا نگهش داره واست😃😚😚