عنوان

لطفا کمک کنید😢خارش شدید واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 51 پست
نه، ولی اطلاعات پزشکیم خییلی بالاست😎

مشخصه عزیزم😁😙

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لباس زیرم نپوشه چون خودش خارش میاره 

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰
وای چه خوب توضیح دادی.خدا خیرت بده.دست گلت درد نکنه😍😘

خواهش میکنم عزیزم .اینارو تایک هفته استفاده کنه خوب میشه البته میتونه پماد ان ان هم با کلوتریمازول بیرونی قاطی کنه بزنه تا خارشش کم بشه کلوتریمازول حتمااستفاده بشه چون قارچد ازبین میبره

2731
منم اینجور بودم مدام عوض میکردم لباس زیرمو دستشویی هم خودمو خشک کردم خارشش بهتر شد اما کافیه باز رعا ...

نه نکات بهداشتی و اینا رو انجام میده.چون حساسه زود زود عفونت می‌گیره مامانم.امروز یه تمیزکاری اساسی انجام داده توی خونه خارش گرفته

فعلا هیچکاری نکنید.شرت نپوشن تا فردا.محیط واژنشون بهم ریخته 

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰