2737
2734

جدید مهبد.لبخند بی نهایت.بهادر.پاییز بی مهر.احساس من معلول نیست.عشق زنجیری.ویرانی جنون....بازم هست خیلی ولی یادم نیست من خودم خیلی رمان میخونم.

هر رنگی میخواهی باش، حتی سیاه..اما یکرنگ باش 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خالکوبی فصل توت فوق العاده ان 

فایل فصل توت و داری عزیزم؟؟

برای سلامتی اقا امام زمان یک صلوات بفرستید لطفا فراموش نکنید با هر گناهی که از ما سر میزنه دل اقای مهربونمون میشکنه برای تعجیل در ظهور لطفا از خودسازی خودمون شروع کنیم
2728
پایان بازم هست آدم میمونه تو خماریش بعدشم رمانی که نمیشه همینجوری به همه معرفی کرد واقعا با روحیه ه ...

این رمانو من تو نت سرچ میکنم نیس چرا

از ۱۲تیر ۹۹رهام من وارد زندگیمون شد.حالا دوتا عشق دارم.خدایا مواظب عشقام باش
نه بعد اینکه خوندم پاکش کردم تو ت ل گ ر ا م سرچ کن فصل توت انشالا که هنوز باشه

متاسفانه هیج جا نیستش

برای سلامتی اقا امام زمان یک صلوات بفرستید لطفا فراموش نکنید با هر گناهی که از ما سر میزنه دل اقای مهربونمون میشکنه برای تعجیل در ظهور لطفا از خودسازی خودمون شروع کنیم
2738
منم خیلی گشتم تا پیداش کردم خالکوبی هم خیلی قشنگه همینطور رمانای پگاه نویسنده اسطوره تاوان و تب رو ...

رمانای پگاه و خوندم خیلی فوق العاده ان

خیلی تعریف فصل توت و شنیدنم دوس دارم اونا بخونم