2733
2734
عنوان

فکر کنید الان یک ماه قبل از عروسیتونه و...

| مشاهده متن کامل بحث + 847 بازدید | 69 پست

من سال ۹۰ بود عروسیم.اون موقع ها تل گرام و اینستاگرام نبود که همه به روز باشن.منم دانشجو بودم و ساده.الان پشیمونم چرا یکم واسه آرایشگاه و مدل آرایش نگشتم.چرا صرفه جویی های بیخود کردم

واسه آتلیه به حرف همسرم کردم و جایی که دوست داشتم نرفتم و عکس باغ ندارم.آلبومم معمولی هست

و پشیمونم که چرا برای هر موردی خودم وارد بحث میشدم و به خانواده ها نسپردم.بنظرم خیلی توافقات رو باید خانواده ها انجام بدن.

یعنی چی طلق یقه لباس؟ 

لباسم ملکه ای بود وصل کردن به موهام تا بایسته ولی خب من همش حواسم پرت میشد که نکنه افتاده درستش میکردم 

طلق میذاشتم داخلش انقد استزس نداشت 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من آرایشگاه بهتری میرفتم سنم رو خیلی برده بودن بالا

کجا رفتی 

احمق بی سواد شاید روزیبتواند حقیقت را درک بکند؛ولی احمق با سواد،هرگز نمی تواند حقیقت را بفهمد...!چون خیال می کند دانا است...
2728
2738
مادرشوهرمو میکشتم😊

خخخخخ 🤣

احمق بی سواد شاید روزیبتواند حقیقت را درک بکند؛ولی احمق با سواد،هرگز نمی تواند حقیقت را بفهمد...!چون خیال می کند دانا است...
من بودم طلاق میگرفتم،البته با تجربه ی الانم

منم حتما،حتما،جدامیشدم،

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊