2737
2739
عنوان

مامالي ام، بيايد راهنماييم كنيد با اين ناخون برگشته چيكار كنم+عكس😖

| مشاهده متن کامل بحث + 3370 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واي عاطي چند ماه كه خيلي زياده

من پام بود اینقدر طول کشید شاید مال ت رشدش بهتر باشه بعد مال من از ته کنده شده بود 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
نمیفته رشد میکنه میاد پایین ۱ماه و نیم کمتر راحت میشی ازش اخه خیلی بالا نیست نگران نباش چسبش بزنی در ...

عجيبه كه خود ناخونم زياد درد نميكنه

دستم درد ميكنه

مرسي عزيزم همينكارو ميكنم چسب ميزنم

2731
مرسي عزيزم شانس اوردم دست چپه ميتونم باهاش كار نكنم

من چندبار اينمدلي شد واسم چون رشد ناخنم خوبه تقريبا يكماه رسيدش اما چند روز اول سخته بعدش ديگه اصلا متوجه نميشي دردش ميافته ديكه سفت ميشه اروم اروم بالا مياد درست ميشه من يه باز ناخن كاشته شدم ضربه خورد و از پايين ترك خورد رفتم پيش ناخنكارم اونم با استون مواد رو ناخنم رو برداشتم بعد دوباره واسم رو ناخن شكسته كاشت زد يعني به يكساعت دردش اروم شد چون اون كاشت مثل محافظ اومد رو ناخن و نزاشت تكون بخوره و بهش ضربه بخوره زود هم خوب شد

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
بيهوش كه نشدم ولي يه لحظه نفسم رفت از درد به خاطر اينكه دخترم نترسه جيغ نزدم

خواهرم ناخن کاشته

مامانم گفت کامل کنده شده گفت قد موی سر به گوشتش وصل بوده

انشالله زودی خوب میشه با بچه کوچیک سخته واقعا

من چندبار اينمدلي شد واسم چون رشد ناخنم خوبه تقريبا يكماه رسيدش اما چند روز اول سخته بعدش ديگه اصلا ...

اخي چه بد

رشد ناخون منم زياده

حدس ميزنم يه ماه طول بكشه تا از اين حالت در بياد

2738
خواهرم ناخن کاشته مامانم گفت کامل کنده شده گفت قد موی سر به گوشتش وصل بوده انشالله زودی خوب میشه ب ...

واي مال اون خيلي بدتر بوده طفلك

همون چون همش دستم به بچه است سخته

واي يا خدا نه اين از وسطه

بازم مال ت خوبه انشالله زودی در میاد 😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤