2726
عنوان

کتاب ملت عشق رو خوندین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5968 بازدید | 99 پست
خوبه ؟؟درباره چی هست اونم عرفانی یا زندگی انگیزشی ...نویسنده اش کیه بگیرمش ..

یه رمانه در مورد یه مرد سخت و نسبتا بدون احساس که قصد خود کشی داره ولی.... ، نکتش اینه که یه همسایه ایرانی داره به اسم پروانه که براش پلو زعفرون میبره😄که تقریبا دومین فرد رمانه ، این مرد از اون جهت که خیلی شبیه شوهر منه اینقدر برام جذاب بود، فایلش تو کانال بوک تاپ هست، سوئدی هستند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
آره نظرت چیه؟ کارش رو قبول داری؟

منم تازه تموم کردم من کارشو قبدل ندارم میتونست زندگیشو بهتر کنه 

راجب کیمیا هم شمس خیلی بهش بی محلی کرد 

زیبا ترین هندسه زندگی این است پلی از امید بسازی بالاتراز دریای ناامیدی
داستان زندگی اللا کاملا در حاشیه هست .داستان درباره شمس و مولا نا هست و بسیار بسیاااااار کتاب خوب و ...

کتاب ملت عظق و کیمیاگر و کوری رو دوس داشتم .کتابی هست بهم معرفی کنین؟

فوق العاده بود 

یکی از کتاب هایی بود که من رو در بطن و عمق نوشته هایش غرق و از زمان غافل کرد

با اینکه بعضی قسمت های داستان با عقاید من همسو نبود ؛ اما در کل محشر بود قلم نویسنده گیرا و مجذوب کننده بود و علاوه بر مفهوم و درک داستان و جذابیتش ، جمله بندی ها جوری بودن که انگار درون داستانی و داری از دور همه چیز رو نظاره و تماشا میکنی

انگار شمس و مولانا یک روح درون دوتا جسم بودند 

کنار هم به تکامل می رسیدند

هرچند از نظر من شمس، شخصیتی پخته تر داشت

و توانست مولانایی را که تمام عمرش در احترام و ثروت و عزت و شهرت زندگی کرده بود با چالش هایی مثل تحقیر، سرزنش، طرد شدن، ترک شدن، بی احترامی و قضاوت قرار دهد

و اون رو در معنویت و حقانیت به مقامی بالا برساند

توی خاکی که جدال قدرتش مردونه ست، تو برای حق زن بودن من ایستادی..🌱کاربری دست دو نفر هست