2733
2734
عنوان

خانماااااا تروخداااا بیایننننن

| مشاهده متن کامل بحث + 1530 بازدید | 99 پست

نیلو جان زایمان کردی؟؟ بیا خبر بده

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیلو جان زایمان کردی؟؟ بیا خبر بده

اره عزیزم پریشب ساعت ۴ صبح بستری شدم

دیروز ساعت ۱۰ زایمان کردم

۲ ساعتی میشه از بیمارستان مرخص شدم

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
اره عزیزم پریشب ساعت ۴ صبح بستری شدم دیروز ساعت ۱۰ زایمان کردم ۲ ساعتی میشه از بیمارست ...

ای جووووونم  خدا حفظش کنه ناز دخترمونو😍😍😍😍😍

اسمش چیه خوشگل خانم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2731
ای جووووونم  خدا حفظش کنه ناز دخترمونو😍😍😍😍😍 اسمش چیه خوشگل خانم

فدات بشم من خاله گلی😘😘😘😘

آدریانا 

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
فدات بشم من خاله گلی😘😘😘😘 آدریانا 

ای جووونم چه اسم نااااازی😍😍😍😍😍😍نامدار باشه انشالله زیر سایه پدر و مادرش

ای جووونم چه اسم نااااازی😍😍😍😍😍😍نامدار باشه انشالله زیر سایه پدر و مادرش

مرسی گلمم😍😍😍

همچنین گل پسرمون😙

سلام بله ان شاءالله روغن کنجد بخورین و عرق شاهتره پیاده روی هم خیلی خوبه دعا فراموشتون نشه منم ...

سلام عزیزم

دخملم ۴۰ روزه شد😍😍

اگه دوستداشتی بیا خاطره زایمانم رو بخون

2738
سلام عزیزم دخملم ۴۰ روزه شد😍😍 اگه دوستداشتی بیا خاطره زایمانم رو بخون

سلام

خداروشکر

ان شاءالله قدمش خیر باشه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)