2410
2716
عنوان

خانمای متاهل میشه کمک کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 5024 بازدید | 55 پست
گندم خیلی ناراحت شدم. چقد سخته مجبور باشی طبق خواسته شوهرت زندگی کنی. اون وابستگی تو به پسرت دیده و ...

نه دیگه کشش ندارم هر چی میگه به حرفش گوش میدم نمیخوام وضعیت بدتر بشه و عصبی بشه 

تا وقتی من فقط بهش چشم بگم اونم ارومه منم چاره ی دیگه ای ندارم نه قبول میکنه بره پیش مشاور نه هیچ وقت طلاقم میده منم باید تاوان انتخاب اشتباهمو بدم 

از دیروز که بی بی چک منفی شده بازم قاطی کرده خودشم میدونه داره بهانه میگیره فکر میکنه دارم بهش دروغ میگم 

منم چیزی نمیگم تا آروم بشه 

خوشحال میشم پیجم 
نه دیگه کشش ندارم هر چی میگه به حرفش گوش میدم نمیخوام وضعیت بدتر بشه و عصبی بشه  تا وقتی من فق ...

همه مردها همین هستن. تا به حرفشون باشی هر کاری برات میکنن. امیدوارم آرامش داشته باشی عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

در جريان تاپيكات هستم ، خيلي خونسرد بهش بگو هر دكتر زنان كه ببري ميام ازمايشم ميدم بزار. دكتر توجيه ش كنه اخه ادم كه حتي هيچي استفاده نكرده باشه بازم ممكنه بعد ٦ سال بخواد باردار شه يه مدت طول بكشه 

فك كرده مرغ تخم گذاري 

قرار نيست هميشه تا ادم اقدام كرد همون ماه باردار بشه يكم علمش بالا ببريد

خدايا مواظب عشقاي زندگيم ، دخترم و همسرم باش هميشه 💋😍😍
در جريان تاپيكات هستم ، خيلي خونسرد بهش بگو هر دكتر زنان كه ببري ميام ازمايشم ميدم بزار. دكتر توجيه ...

عزیزم خودش همه چی رو میدونه ولی میخواست بهانه جویی کنه 

خداروشکر خودش اروم شد 

میخواست منو تحت فشار بذاره ببینه واقعا کاری کردم یا نه

خوشحال میشم پیجم 
2714
عزیزم قدرت باروری بعد از آمپول dmpa با تاخیر برمیگرده حتی تا ۹ ماه هم ممکنه باردار نشی میتونید با ه ...

میدونم عزیزم براش توضیح دادم 

هوس بهانه جویی کرده بود

خوشحال میشم پیجم