2726
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 24 پست
ببين گلم هم خودت هم همسرت ازمايش خون كامل بدين  چون متخصص داخلي به ما گفت شوهرت بايد كم كاري ت ...

خودم خون کامل دادم.باشه چشم. همسرم هم میبرم تست خون کامل بده.

شوهر منم یکم ضعیف بود ولی شکر خدا الان نرماله و دکتر میگه مشکلی نداره. همون موقع هم ضعیف بود دکتر میگفت قدرت باروری داره ولی شکر خدا الان نرماله کامل

انشالله خبر بارداریتو بشنوم به زودی

میشه برام دعا کنین خدا بهم نگاه کنه؟
دارو رو منم قبول ندارم  داروهاي تقويتي كه عوارضي ندارن خوبه  مثل فرتيل ايد اقايان و ...

میرم میگیرم. ویتامین اینا میخوریم. تو غذامون مواد مقوی میریزم. با اینکه همه چی گرون شده ولی تو خوردن کوتاهی نمیکنیم. گردو پسته تخمه هر چی که خوبه سعی میکنیم بخوریم

منم دارو رو دوست ندارم. کلی عوارض داره. الانم برم نرکز میگه بیا ای یو ای یا ای وی اف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره. دوسال پیش. سالم بود.

چهل روز نیت کن سوره مریمو بخورن 

اینارو هم نخورید 

دارچین نسکافه قلیان کلم گل کلم سیر تربچه سرکه ترشی غداهای چرب سوسیس کالباس پنیر پیتزا نوشابه بجاش شیر دوغ ماست و غذاهای سالم بخورید

منم اين ماه ميخوام برم دكتر 

باور ميكني تو اين ده سال اصلا بفكر بچه دار شدن نبودم 

حداقل تو اين پنج سال اخير كه اصلااااا واسه باردارشدن دكتر نرفتم 

تا اينكه دي ماه فهميدم باردارم 

از اونموقع به بعد دلم ني ني خواست 

پس شما هم تا سنتون بالا نرفته بفكر باشين 

بلاخره شايد يه روز مثل من دلتون خواست لااقل دير نشده باشه 

😅😄😄😘😘😘😘 

خواهان کسی باش که خواهان تو باشد …
2728
چهل روز نیت کن سوره مریمو بخورن  اینارو هم نخورید  دارچین نسکافه قلیان کلم گل کلم سیر تر ...

باشه حتما..

ختم سوره میرم قبلا گرفتم ولی نشد. دوباره میگیرم. 

سیر خوب نیست؟

منم اين ماه ميخوام برم دكتر  باور ميكني تو اين ده سال اصلا بفكر بچه دار شدن نبودم  حداقل ...

ممنونم حتما...

انشالله به زودی نی نی دار میشید..

باشه حتما.. ختم سوره میرم قبلا گرفتم ولی نشد. دوباره میگیرم.  سیر خوب نیست؟

من یه دکتر بهم گفت خوبه ی دکتر گفت ن منم خیلی کم میخورم ببین ب نیت شهدای گمنام ۴۰ شب ی سوره ک خودت دوس داشتی اون سوره رو ۴۰ شب بخون

من یه دکتر بهم گفت خوبه ی دکتر گفت ن منم خیلی کم میخورم ببین ب نیت شهدای گمنام ۴۰ شب ی سوره ک خودت د ...

باشه ممنون..

انشالله به نیت دلت برسی

مرسی عزبزم غصه ام نخور هرچ استرس داشته باشی نمیشی بیخیال باش

استرس بده واقعا..

منم خیلی استرسی ام ولی خیلی رو خودم کار کردم استرس رو کم کردم. الانم اصلا به بچه فکر نمیکنم ولی وقتی بهم اینجوری میگن ناخودآگاه میرم تو فکرش..  

ممنونم ازت... خیلی لطف کردی عزیزم