2726
نترس انقد شربت و مکمل هس که پوکی استخون نگیره با پزشک مشورت کن

مشکلم یکی دو تا نیست که دخترم وقتی نه ماه بود من ناخواسته حامله شدم الان هم نینی دومم دو ماهش تازه تموم شده اینم انگار علائم رفلاکس و داره تازه دو سه روزه دیگه شیرمو به زور میخوره دارم دق میکنم دو روز پیش هم تو مدفوعش رگه ی خونی دیدم احساس میکنم دیگه کم آوردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه کمکی از دستم برمیاد

مرمری جون پسرت همچنان شیر خشکیه؟ یه جایی خوندم گفتی شیر خودمو میخوره میشه بگی با رفلاکس چه جوری شیر خودت رو خورد آخه دختر دو ماهه ام شیرمو نمی خوره و این که مشکل پسرت رفع شده چه کارهایی کردی؟ 

مرمری جون پسرت همچنان شیر خشکیه؟ یه جایی خوندم گفتی شیر خودمو میخوره میشه بگی با رفلاکس چه جوری شیر ...

تا۸ماه شیرخودمو خورد بعد سینع نگرفت خشک شد رژیم گرفتم لبنیات گاو ماست شیر دوغ گوشت گاو پنیر کره کشک شیرینیجات کیک و بیسکوییت و پفک و کلا هرچیزی ک توش شیر شیرخشک مشتقات شیر بود کنجد سویا ذرت ماکارانی تن ماهی مغذیجات نمیخوردم چون بچه اگه الرژی زا بخوره ریفلاکسش تشدید میشه

بعد انواع شیر خشک های  الرژی رو امتحان کردم تا فقط الکر جونیور بهش ساخت الان ک دوسالشه دیگه شیرخشکم نمیخوره ولی همچنان به همه چی الرژی داره 

با از شیر گرفتن و مدیریت الرژی ریفلاکسش داره بهتر میشه شکره خدا

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
تا۸ماه شیرخودمو خورد بعد سینع نگرفت خشک شد رژیم گرفتم لبنیات گاو ماست شیر دوغ گوشت گاو پنیر کره کشک ...

خدا رو شکر انشالله خوب میشه خدا کمکت کنه کلا بچه که شیر مادر رو نمیخوره آدم می افته تو درد سر دختر بزرگم 18 ماهگی رفلاکسش کلا خوب شد ولی همچنان به شیر و ماست و... کلا محصولات گاوی حساسیت داره نمیدونم چی کار کنم در کل خیلی خیلی سخته 

مشکلم یکی دو تا نیست که دخترم وقتی نه ماه بود من ناخواسته حامله شدم الان هم نینی دومم دو ماهش تازه ت ...

چقد زندگی من شبیه تو منم دقیقا دخترم نه ماهش بود که حامله شدم الان دختر دومم سه ماه هردو رفلاکس وحشتناک دومی که نمیدونم چشه اصلا شیر نمیخوره هرچی دارو ضد رفلاکس میدم بی اثر

چقد زندگی من شبیه تو منم دقیقا دخترم نه ماهش بود که حامله شدم الان دختر دومم سه ماه هردو رفلاکس وحشت ...

یاسمین جان بعد اینکه بهش شیر دادی بیست دقیقه به حالت عمودی تو بغلت بگیر تا شیر تو گلوش برنگرده من اینجوری که میکنم شیرمو میخوره و هر 12 ساعت یک سیسی بهش شربت راینیتیدین میدم با پنج قطره پدی لاکت یه کم تو رفلاکسش فرق کرده دوران خیلی سختیه هنوز که هنوزه دختر بزرگم رفلاکسش خوب نشده دیگه چیکار میشه کرد 

باز خوبه مشکل جدی ندارن خدا رو شکر 

اگه ژنتیکیه نمیتونه اصلا لاکتوز رو تحمل کنه و باید به جای شیر گاو شیرسویا بخوره اگه ژنش غیرفعاله(که ...

عریزم حساسبت به پروتویین‌گاوی با عدم‌تحمل لتکتوز فرق میکنه نوزادم اطراف مقعدش لکه های قرمز زد دگتر شهذستان تشخیص حساسبت به پروتویین‌گاوی داد الان دکتر مقدادی نشانها را وید چون هم رژبم میگیرم هم شیرخشک‌اپتامیل پپتی میدم بارهم لکه ها هست گغت عدم تحما لاکتور

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
تا۸ماه شیرخودمو خورد بعد سینع نگرفت خشک شد رژیم گرفتم لبنیات گاو ماست شیر دوغ گوشت گاو پنیر کره کشک ...

سلام عزیزم میدونم خیلی وقته گذشته میخوام بدونم دختر خوب شد انشاالله چون دختر منم ۴ ماهشه آلرژی شدید داره خیلی داره بهم فشار میاد چون شیر خودمو میدم همش اسهاله با اینکه اون چیزایی که شما گفتی زعایت میکنی منم رعایت میکنم 

یاسمین جان بعد اینکه بهش شیر دادی بیست دقیقه به حالت عمودی تو بغلت بگیر تا شیر تو گلوش برنگرده من ای ...

سلام عزیزم ببخشید میدونم خیلی گذشته ازین تاپیک میخوام بدونم دخترتون خوب شدن منم همین مشکلارو داره دخترم

سلام عزیزم میدونم خیلی وقته گذشته میخوام بدونم دختر خوب شد انشاالله چون دختر منم ۴ ماهشه آلرژی شدید ...

نه هنوز درگیره

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
سلام عزیزم ببخشید میدونم خیلی گذشته ازین تاپیک میخوام بدونم دخترتون خوب شدن منم همین مشکلارو داره دخ ...

آره خدارو شکر هر دو تاش خوب شدن دختر اولم 19 ماهش بود تقریبا دختر دومم هم 8 ماهگی به بعد خوب شد 

2706