2726
عنوان

خانوما یه لحظه بیاین درمورد قوم شوهر، مشورت میخوام مهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 42 پست
ینی میگی زنگ نزنم حداقل دلم خالی شه؟

ن بابا ب ممه هات حسابشون نکن. میخوای واس خودت هم بزنی شر درست کنی. پاچه تو بگیرن اشکشونو ببرن پیش شوهرت. هر قدر هم شوهرت پشتت باشه اخرش از مادرش رد نمیشه

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
ن بابا ب ممه هات حسابشون نکن. میخوای واس خودت هم بزنی شر درست کنی. پاچه تو بگیرن اشکشونو ببرن پیش شو ...

حق با توعه،نمیدونم اینجا خجالت میکشم هر کاری باشه بیچاره خونوادم گردن میگیرن و اونا به خیالشونم نیست اذیت نمیشن،حتی بهم عروسی نگرفتن، شوهرم میگه انقد جلوشون حرف نزدی ازت سواستفاده میکنن

💖 پسرام همه دنیای منن💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کنم چون رفت و آمد ندارین اوناهم نمیان.ولی باز کار خوبی نیست بخاطر پسرشون و نوه باید کوتاه میومدن

نه عزیزم من حداقل هفته ای دوبار میرم میگم گناه دارن دلشون تنگ میشه واسه نوه هاشون ما میریم تا الان رو حرفشون حرف نزدم و بی احترامی نکردم نمیدونم چرا باز آدم بد منم

💖 پسرام همه دنیای منن💖
2728
حق با توعه،نمیدونم اینجا خجالت میکشم هر کاری باشه بیچاره خونوادم گردن میگیرن و اونا به خیالشونم نیست ...

جوابشونو جلو روشون بده ولی الان میخوای زنگ بزنی ک چی بشه اخه... . دیگ زنگ نزن من ی بار کوتاهی کردن تا ی سال همشونو ریجکت و بلاک کردم. واسمم مهم نیس ک چی فکر میکنن یا از چشمشون بیافتم یا خودشون کی هستن. بیان خونه م احترامشونو دارم ولی اگ کوتاهی و بی احارامی کنن حتما تلافی میکنم .ب خاطر بچه م مجبور بودم برم خونشون دیدم دولا پهنا رفتار میکنن جلو همشون گفتم من ب خاطر بچه م دارم زیاد میام چون بچه م اینجا رو دوست داره نمیخوام دل بچه مو بشکنم وگرنه قلبا دوست دارم برم خونه پدر مادر خودم.

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
جوابشونو جلو روشون بده ولی الان میخوای زنگ بزنی ک چی بشه اخه... . دیگ زنگ نزن من ی بار کوتاهی کردن ت ...

من خیلی کم زبون هستم و نمیتونم حرفمو بگم و اینام از این سواستفاده میکنن،موقع عروسی رفتم خونشون طبقه بالاشون پنج ماه نتونستم دووم بیارم انقد اذیتم میکردن دیگه شوهرم دید گفت بریم جای دیگه جوری رفتیم که ختی آدرسمونو نداشتن شوهرم حتی سیمکارتشو عوض کرد ولی باز من ناراحت شدم بعد از یکسال و نیم دوباره رفتم خونشون ولی اینا آدمش نیستن الان ۶ ساله عروسشونم هیچ کاری نکردن برام ولی دیگه خسته شدم از بس محبت کردم چشم بستم خیلی دلم گرفته،و خیلی متاسفم بخاطر اینکه کلی محبت کردم بهشون

💖 پسرام همه دنیای منن💖

برگشته کلی به جاریم درموردم بدگفته و میونمون رو زده، خیلی آدمای بد و دو رویی هستن،بخدا هرچی از بدیشون بگم کم گفتم،تا اینجا اصلا یه بارم خوبی نکردن،یه ماه پیش رفته بودیم خونشون جاریم اینا هم اونجا بودن دخترش ۳ ماهشه همسن پسر منه، بچه اونو بغل میکردن و قربون صدقه اش میرفتن ولی با بچه های من و من کاری نداشتن بعداز رفتن اونا پسر کوچیکم رو بیدار کرده از خواب بیچاره بچم هم گریه میکنه پدرشوهرما بغلش کرده به من میگه تو برو این بچه ماست برو خونه بابات، منم بچمو گرفتم رفتیم خونمون،بعدش شوهرم میگه تا اونا اینجا بودن کاری به بچه های من نداشتی بعد رفتنشون تازه یادتون افتاده بغلشون کنی،برگشته پدرشوهرم میگه آخه دلش میمونه اونطوری کردم ناراحت نشه انگار بچه های من دل ندارن

💖 پسرام همه دنیای منن💖
پس اگه اینجوریه دیگه رفتی خونتون .رفت و آمد باهاشون قطع کن تا خودشون زنگ بزنن به پسرشون دلیلشو بپرسن ...

زنگ بزنن باز مارو بدهکار میکنن،خودشون کلا زدن به نفهمی،شوهرم هرچی میگه حرفمو قبول نمیکنن

💖 پسرام همه دنیای منن💖
زنگ بزنن باز مارو بدهکار میکنن،خودشون کلا زدن به نفهمی،شوهرم هرچی میگه حرفمو قبول نمیکنن

کلا شماره هاشون بلاک و ریجکت کن. مگ نیازمندشونی اینقد خودتو بی ارزش میکنی جلوشون همون موقع ک بچه تو بی محلی میکردن جلو پسرعموش باید کفشاتو میپوشیدی میزدی بیرون. دیک نرو خونشون قطع رابطه تمام.داغ دیدن این نوه جدید رو هم ب دلشون بذار ایفون تصویری داری اصن در رو روشون باز نکن. مشکل از خودته. شوهرت ادم فهمیده ایه تو خراب میکنی.

کلا شماره هاشون بلاک و ریجکت کن. مگ نیازمندشونی اینقد خودتو بی ارزش میکنی جلوشون همون موقع ک بچه تو ...

آره میدونم مشکل از خودمه،خونه ما پا نمیزارن اصلا، منم قسم خوردم دیگه خونشون پا نذارم،حتی نمیزارم شوشو بره اونجا،دیگه تصمیم گرفتم عوض شم و همچنطوری بشم که اونا هستن،حالا ببینیم چند مرده حلاجن و چیکار میکنن

💖 پسرام همه دنیای منن💖
آره میدونم مشکل از خودمه،خونه ما پا نمیزارن اصلا، منم قسم خوردم دیگه خونشون پا نذارم،حتی نمیزارم شوش ...

موفق باشی. ی چیزی بگم؟؟؟؟🙈🙈🙈 

عکس پروفایلت دهن نداره😉😉😉 از عکس پروفایلت شروع کن😁😁😁 ی زبون ی متری بذار😁😁😁

موفق باشی. ی چیزی بگم؟؟؟؟🙈🙈🙈  عکس پروفایلت دهن نداره😉😉😉 از عکس پروفایلت شروع کن😁😁😁 ی ...

خخخخخخخ حیف نداره،ولی دارم خودمو تقویت میکنم و منتظر زنگشونم،البته مطمعنم زنگ نمیزنن چون تو این چندسال حتی یکبارهم بهم زنگ نزدن،میترسم حرفام بمونه تو دلم

💖 پسرام همه دنیای منن💖