2726
اسطوره

منم با اسطوره موافقم، یکی از بهترینها بود

بانوی قصه، بی نظیره

بگذار آمین دعایت باشم، شاید یه کم موضوعش بازاری باشه ☺ ولی خیلی قشنگه. طلاهای این شهر ارزانند، هم همینطور

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
عابر بی سایه و این مرد امشب میمیرد و تاوان بوسه تو فکر کنم اسمش بود شهربازی و طلالیه و امانت عشق

این مرد امشب می میرد، قشنگه ولی خیلی کش و قوس داره، با اینکه زیاد دوسش داشتم ولی دیگه آخریا حرصمو درآورد

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عابر بی سایه و این مرد امشب میمیرد و تاوان بوسه تو فکر کنم اسمش بود شهربازی و طلالیه و امانت عشق

عابر بی سایه اولش خیلی ناز بود تهشو خراب کرده بود من نخوندم چی شد 

یه روزم حال دل ما خوب میشه؟!#:(:)             
همسایه پری،دالان بهشت ، ادم و حوا،گشت ارشاد، پارلا،منی دیگر،کسی ک می اید ،توسکا،یک اس ام اس

بچه ها اینایی ک گفتم عااالین لوس موس نیستن😂 

https://t.me/joinchat/AAAAAEAEyL8GWIO7WD634Q

اینم گروه درخواست رمان 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

بن بست بهشت ، کبوتر 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

تسخیر. شب برهنه.

قصر متروکه

یه جا نوشته بود                وقتی یکی داره  با تمام وجود نصحیتت میکنه            مخاطبش تو اون لحظه تو نیستی                             خودش در گذشته شه!