2737
2734
عنوان

به دوستم بگم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 36 پست
دوساله باهمن....بدتر ازون اینکه فک میکنم اون زن متاهله....و اینکه واسه تیغ زدن بابام دورو برشه....چی ...

متاسفانه مردا وقتی یه زن بهشون توجه می کنه سریع جذبش میشن کاش اون زن همسر خودشون باشه اینو به مادرتون بگید ، اگر متاهل هست که خیلیم خوبه یه نشونی شماره ای چیزی از شوهرش پیدا کنید اگر می تونید به اون وسیله بترسونیدش که از زندگی تون بره بیرون رابطه مادرتون با پدرتون چطوره؟

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
چرا با یه مشاور صحبت نمیکنی این مساله به مرور زمان بدتر میشه و ریسکش بیشتر، از یه جایی به بعد ممکنه ...

ببین وقتی میبینی یکی جلو چشمات زجر میکشه و تو کاری نمیتونی بکنی چی؟من اگه بگم مادرم جلو چشام آب میشه....واقعا طاقت نداره....شک کرده بود...من هی گفتم با بابا صحبت کن ببین چرا رفتارش اینجوری شده و....میگه حرف زدیم بهتر شده....باور کن اون دو شب که من خونه بودم و مامانم واقعا شک کرده بود حالش خیلی بد بود ....اصلا انقدر گریه کردم که حد نداشت...طفلی اصلا یه حال بدی بود....میترسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین وقتی میبینی یکی جلو چشمات زجر میکشه و تو کاری نمیتونی بکنی چی؟من اگه بگم مادرم جلو چشام آب میشه ...

ببین ترس از واقعه از خود واقعه بدتره، چون همش میترسی که چی پیش میاد

در حالیکه وقتی پیش میاد تصمیم میگیری که یه کاری بکنی دیگه ترس نداری.

بالاخره که میفهمه اما این کار شما نامردیه و ضربه به خودی.

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
متاسفانه مردا وقتی سه زن بهشون توجه می کنه سریع جذبش میشن کاش اون زن همسر خودشون باشه اینو به مادرتو ...

بنظر من مادرم باید یکم بیشتر به پدرم توجه کنه....این کمبود رابطشون رو قشنگ حس میکنم....به مامانم گفتم سربسته که بیشتر باهم حرف بزنیم اگه مشکلی هست انقدر دور از هم هرکی پی کار خودش نباشه....ولی واقعا بیشتر ازین گفتن شک برانگیز و دخالت از سمت فرزند طلقی میشه

2731

[QUOTE=88080945] ببین ترس از واقعه از خود واقعه بدتره، چون همش میترسی که چی پیش میاد در حالیکه وقتی پیش میاد تصمیم م ... [/QUOTE

میخوام برم مشاوره .... حس میکنم خانوادمون داره  نابود میشه😔 خواهرم از وقتی فهمیده رفتارش واقعا لج بازی شده....به بابام دیگه مثل قبل اعتماد نداره....میگه از بابا بدم اومده....

میرم مشاوره .... حس میکنم خانوادمون داره  نابود میشه😔 خواهرم از وقتی فهمیده رفتارش واقعا لج با ...

خانواده تون نابود شده متاسفانه با این کار پدرت. تو این سن خیلی سخته بتونی کسی رو تغییر بدی. بیشتر از اینکه آبرو مهم باشه احساسات مادرت مهمه. بشین باهاش صحبت کن و یه اشاراتی بکن. تا مادرت ندونه پدرت امکان نداره بیخیال شه. خدای نکرده یه مریضی منتقل شه به مادرت کمترین حقش اینه که بدونه. 

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
خانواده تون نابود شده متاسفانه با این کار پدرت. تو این سن خیلی سخته بتونی کسی رو تغییر بدی. بیشتر از ...

خیلی از اون زن متنفرم....امیدوارم جوری نتیجه کارش رو ببینه....مادرم خیلی زحمت کشیده....وقتی زحمت هایی که برای این زندگی کشیده رو میبینم قلبم منفجر میشه....تا همین چند سال پیش کارت حقوقیش دست بابام بود...پابه پای بابام کار کرده....خیلی مظلومه....