2733
2734
عنوان

از دست همسرم خیلی عصبانیم چیکارکنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 793 بازدید | 57 پست
موندم ٦ماه طول كشيد به زندگي عادي برگردم زندگيم شده بود زهرمار  باردار شذم فراموش كردم

ی تاپیک بزن کنجکاو شدم ببینم چی ب چیه .چنرجا نوشتی اینو .اگه ناراحت نمیشی دوس دارم از اولش بگی

منو ب خواسته هام برسون لطفا🤗🤗دوست دارم
چجوری فهمیدی؟

شده حست بگه يكاريو نكن؟به من گفت ميرم ماموريت بگو بابات بياد ببرتت تنها نباشي بابام اومد حسم بهم گفت نرو نرفتم كليم بحثمون شد كه تنها ميموني من دلم پيش توعه شب خوابيده بودم انگار يكي بهم گفت برو سرگوشيش...رفتم كلي شماره ناشناس بود رو شماره دختره زوم شدم خخ زدم تو گوشبم ديدم دختره گفتم لابدهمكارشه.....بعد رفتم تو تلگرامش ديدم پاكه پاكه گفتم خب بذار تلگرامشو حك كنم چندوقته بي محلي ميكنه ببينم باكي ميره باكي مياد حك كردم ديدم عكساي دختره تمام پياماش اومد بالا....

من ميگفتم سيگارنكش دختره ي بيشعور ميگفت كي ميشه بغل هم باشيم منو دلم تو وسيگارت باهم 

خب معلومه مرد ميره سمتش ديگه

خداجونم بااينكه دوقلوهامو ازم گرفتي ولي بازم شكرت....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شده حست بگه يكاريو نكن؟به من گفت ميرم ماموريت بگو بابات بياد ببرتت تنها نباشي بابام اومد حسم بهم گفت ...

دختره ی بی شعور

حالم از این دخترای نفهم بهم میخوره

مردا چجوری فکر میکنن که اینا دوستشون دارن؟

ما که زنشونیم میگیم عزیزم سیگار نکش برای سلامتیت خوب نیست رو باور ندارن

اونوقت این بی همه چیزارو قبول دارن!!!

شده حست بگه يكاريو نكن؟به من گفت ميرم ماموريت بگو بابات بياد ببرتت تنها نباشي بابام اومد حسم بهم گفت ...

چجوری هک کردی؟

خداجونم خودت مواظب پسرمو همسرم باش همیشه سالمو شاد باشن میسپارمشون به خودت
دختره ی بی شعور حالم از این دخترای نفهم بهم میخوره مردا چجوری فکر میکنن که اینا دوستشون دارن؟ ما ...

بيا تو تاپيكم حرف بزنبم 

خداجونم بااينكه دوقلوهامو ازم گرفتي ولي بازم شكرت....
2738
شوهرمن دستشو داغ گذاشت وقتي من فهميدم و ميخواستم تركش كنم ولي بازم من سقط كرده بودم اون فتنه زنگ زده ...

واقعا فکر میکنی مقصر فقط اون دخترست؟ مگه شوعرت قدرت اختیار و اراده نداره که میگی خیلی هم نقصر نیست😳😳😳

اگه انسان نتونه به غریزش غلبه کنه نتوته عقلانی تصمیم بگیره فرقش با موجودات ذیگه چیه؟!

خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  
من همیشه خدارو بابت اینکه همسر خوبی دارم و عاشقمه شکر میکنم ولی فقط موندم چرا اینکارو واسه دختره کرد ...

منم چنین اخلاقایی داشتم ترک کردم...ینی پسری ک قبلاً مورد ازدواجم بوده،همکارم شده و باهاش همکاری کردم بدون هیچ قصد و غرضی،بدون حس،کلا چیزی یادم نمی اومد موقع کار...بعد همسرم گفت دوس ندارم و دگ پیش نیومد.اصلا واسه خودت بزرگش نکن.با همسرت صحبت کن.

منم چنین اخلاقایی داشتم ترک کردم...ینی پسری ک قبلاً مورد ازدواجم بوده،همکارم شده و باهاش همکاری کردم ...

حتما صحبت میکنم چیزی نیست راحت ازش بگذرم

خداجونم خودت مواظب پسرمو همسرم باش همیشه سالمو شاد باشن میسپارمشون به خودت
حتما صحبت میکنم چیزی نیست راحت ازش بگذرم

آفرین.و منم تو چنین موقعیت‌هایی گیر میکنم.همسرم دانشگاه تدریس می‌کنه دوس نداشتم هیشکی حتی در مورد نمره ام بپرسه.ولی پیش می اومد بهش پیام میدادن...منم رفتم سرکار.اونم کار مشاوره ای...دقیقا درک کرد.مقابله ب مثل عالیه اگه راهش درست باشه,ینی خیانتی پیش نیاد و ...