2726

اولا اینا متخصص پوست میرن داروهای خارجی میگیرن اصلا مشابه و این چیزا استفاده نمیکنن درصمن هرسفر خارجی ک برن بهترین دکتر بهترین خوش گذرونی 

بعدم صورتش تموم گریمه واقعیش ک لایو میزاره برا کتاب خوندن خیلی مزخرفه اینقدر چین داره

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پووووول. تو شهر ما زنه با دامادش ارتباط داشت. شوهرش فهمید پسره رو کشتن انداخته بودن تو چاه خونشون بعد یک سال دستشون رو شد. دخترشونو ازین سر کشور میبردن اونسر کشور برای شناسایی موردایی که داغون شده بودن تو تصادفا. آخه اعلام مفقودی کرده بود دختره. بعد زن و شوهر رفتن زندان به یک سال نکشید که آزادشون کردن. کلی پول داده بودن. اصن ی وضعی ی ی ی

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش

آخه جلو دوربین اصلا پیر نشون نمیدن ولی بازیگرای زن هالیوود نمونش کیت وینسلت نیکول کیدمن آنجلینا جولی تو فیلماشون هم پیرن

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
2728
آخه جلو دوربین اصلا پیر نشون نمیدن ولی بازیگرای زن هالیوود نمونش کیت وینسلت نیکول کیدمن آنجلینا جولی ...

زنای ایرانی زیاد آرایش میکنن..بازیگراش خواننده هاش

فقط میمالن..اما اونا کمترن