2726
عنوان

یبوست نوزاد 1 ماهه ..ترو خدا کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 138 بازدید | 36 پست
وای من بهش ی کوچولو آب آلو دادم ی جا خوندم نوشته بود خوبه ... الان خیلی ترسیدم چکار کنم 

اشكال ندازه ديگه نده 

شمارش معكوس خدايا سلامتي سلامتي سلامتي خواسته من از وجود با عظمت شماست . 🤲🏻🤲🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا عاديه پسر من هم تا سه ماه ببخشيد حتي وقتي گاز هم خارج ميشد ميزد زير گريه بلند  مقعدش چرب ...

آخه درد میکشه بچه م 😢😢😢 هیچ کاری ازم برم میاد 

ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت   جایت همیشه در دل من درد می کند 💔    
حتما امتحان کن بدون ترس  رازیانه عالللیه خودتم بخوری سریع شکنت بکار میفته

مرسی عزیزم دم میکنم میخورم انشا... جواب بگیرم 

2728

اسی جان پسر من وقتی کوچیک بود دکتر بهم گفت بیرون رفتنش فقط به شیرخودت بستگی داره و چیزیکه خودت میخوری.واقعا هم برا من اینطوری بود.سعی کن خودت آب و سبزیجات بخوری.برا اونم از شیرت میرسهو خوب میشه.البته اگه شیر خودتو بش میدی.با روغن زیتون هم آروم دلشو ماساژ بدی عالیه

اسی جان پسر من وقتی کوچیک بود دکتر بهم گفت بیرون رفتنش فقط به شیرخودت بستگی داره و چیزیکه خودت میخور ...

ممنون عزیزم از این به بعد بیشتر رعایت میکنم روغن زیتون ندارم با روغن کنجد میتونم ماساژ بدم ؟

ممنون عزیزم از این به بعد بیشتر رعایت میکنم روغن زیتون ندارم با روغن کنجد میتونم ماساژ بدم ؟

خواهش عزیزم.نمیدونم.شاید بیشتر منظور اینه یکم دستت چرب باشه که بتونی رو دلش آروم بکشی