2737
2734
عنوان

از دست همسرم خیلی ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 27 پست
اره ب راحتی یادش میره 

وای خدا دارم دیوونه میشم میخوام بهش بی محلی کنم اصلا باهاش حرف نزنم تا بفهمه چقدر ناراحتم

خداجونم خودت مواظب پسرمو همسرم باش همیشه سالمو شاد باشن میسپارمشون به خودت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا بزار من برات بگم اولا تو حق داری ناراحت بشی چون اون دختر دوست سابقش بوده و با هم خاطره دارن و این خیلی بده که جلو چشمشه 

اگه از همسرت مطمینی بیخود دل چرکین نکن خودتو برات بده فقط اومد مهربون باهاش صحبت کن بگو ما یه خونواده ایم من و تو و توراهیمون و باید همه چیو باهم درمیون بزاریم 

نگو بهش چرا کردی فقط بهش بگو این خانوم چون تو گذشته تو بوده و اون کاررو کرده برامن حساسیت بوجود اورده و مخصوصا اگر مسیله ای درمورد اون پیش میاد صدرصد بهم اطلاع بده یه طوری مظلوم نمایی کن خودش دچار عذاب وجدان بشه 

بگو من تو و زندگیمو دوستدارم و نمیخوام ارامشمون باز بهم بخوره

یه طوری که خودت بهتر شوهرتو میشناسی ولی با مهربونی و محبت ازش هم تشکر کن بخاطر حلیم و با روی خوش بگو میدونم خواستی از دلم دربیاری چون تو به فکر زن و بچت هستی و مخصوصا تاکید کن مهمترین فرد زندگیته

ببین مطمین باش از دعوا و قهر بهتر جواب میده حالا ببین 

باید مردها رو اینقدر تو مشتت بگیری که اگر خودش فکرش انحراف رفت حس عذاب وجدان بهش دست بده و خودتو اینقد براش بالا بگیری که تو ذهنش باشه خانوم خودش از هر لحاظ سرتره با محبت با به خودت رسیدن با کدبانو بودن با شنونده خوبی براش بودن با دوست خوب بودن با ظرافتهای زنانه و زنانشویی با حس بهترین تو رابطه باید درعین مهربون و باگذشت بودن کمی مغرور باشی براش و این حس و بهش بدی که از هر لحاظ براش بهترینی 

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا ع هر کی دوست داشت یه صلوات هدیه بده به امام رئوف
وای خدا دارم دیوونه میشم میخوام بهش بی محلی کنم اصلا باهاش حرف نزنم تا بفهمه چقدر ناراحتم

خب عزیزم الان بارداری کیفیت رابطهتون پایینه قطعا فضا رو برای اون خانم اماده میکنی اگر کم محلی کنی! 

حلیم گرفته یعنی نگرانته! پس بیخیال شو! 

2728
حالا بزار من برات بگم اولا تو حق داری ناراحت بشی چون اون دختر دوست سابقش بوده و با هم خاطره دارن و ا ...

توی اون مدتی که اذیتمون میکرد همین کارارو کردم به خدا،هرکی جای من قبول نمیکرد شوهرش جایی کار کنه که دوست دختر سابقشم اونجا جلوی چشمشه ولی بعد از مدتها دیشب قلبم شکست

خب عزیزم الان بارداری کیفیت رابطهتون پایینه قطعا فضا رو برای اون خانم اماده میکنی اگر کم محلی کنی!&n ...

خب من حامله ام اگه انقدر درک نداره بفهمه که من الان حالم بده و اینو بهونه کنه واسه هرکاری من هرکاریم کنم کار خودشو میکنه

توی اون مدتی که اذیتمون میکرد همین کارارو کردم به خدا،هرکی جای من قبول نمیکرد شوهرش جایی کار کنه که ...

باشه عزیزم کم نیار ببین یبار جواب داده اصلا از زندگیت کوتاه نیا نذاز جای خالی پیش بیاد که اون دختره راه نفوذ پیداکنه

کیفیت رابطتونو چون بارداری از طرق دیگه بالا ببر. و اگر زندگیتون هرجایی دچار یکنواختی هست سعی کن تغییراتی بدی همین امروز اگه میتونی روتختی و تختوابتونو یه طوری تغییر بده مهیج بشه این یه تغییر کوچیکه ولی حس میشه

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا ع هر کی دوست داشت یه صلوات هدیه بده به امام رئوف
باشه عزیزم کم نیار ببین یبار جواب داده اصلا از زندگیت کوتاه نیا نذاز جای خالی پیش بیاد که اون دختره ...

کاملا حق با توست،ولی اینکه بهم‌میگه مگه چی میشه؟!!!!بیشتر میسوزم

2738
کاملا حق با توست،ولی اینکه بهم‌میگه مگه چی میشه؟!!!!بیشتر میسوزم

اون یه چیزی گفته تو تکرار نکن تو ذهنت 

ولی دعوا و قهر نکن که بدتر میشه بذا خودتم خوب نیست 

بزار تو خونه اینقد ارامش داشته باشه و خوش باشه که تامین باشه ببین این زمونه خیلی بد شده مردا هم تحت فشار اقتصادین همدخترا و زنهای خونه برانداز زیاد ما خانوما باید به فکر زندگیمون باشیم

ببین من کسی بودم هر کی عمل بینی میکرد میگفتم که چی یه چی خداداده همون خوبه الان میخوام برم تابستون دماعمو عمل کنم به خاطر خودم نه به خاطر همسرم با اینکه اصلا راضی نمیشه و میگه خوبه ولی میخوام یکم تغییر کنم و زیباتر من به شخصه کم نمیارم و اینقدر براش بروز میگردم و بهش میرسم که تو مشت خودمه عشق خودمه

اون یه چیزی گفته تو تکرار نکن تو ذهنت  ولی دعوا و قهر نکن که بدتر میشه بذا خودتم خوب نیست  ...

منم همینطورم به خدا،واقعا ما عاشق همیم توی مدتی که ازواج کردیم اصلا جروبحث و دعوا نداشتیم خیلی خوبیم باهم فقط اون دختره رو مخمه،

منم همینطورم به خدا،واقعا ما عاشق همیم توی مدتی که ازواج کردیم اصلا جروبحث و دعوا نداشتیم خیلی خوبیم ...

ببین تو خوشیا تو زمان معاشقه با خوبی اینا براش از دلواپسیهات بگو و حتما بهش تاکید کن من رو تو حساسم و اخر بهش بگو من تو مرد منی و من به تو اطمینان دارم از هر لحاظ و میدونم تحت هیچ شرایطی هیچوقت به عشقمون خیانت نمیکنی مردا دوستدارن تایید بشن

ببین تو خوشیا تو زمان معاشقه با خوبی اینا براش از دلواپسیهات بگو و حتما بهش تاکید کن من رو تو حساسم ...

کاملا موافقم