2733
2734
عنوان

همسایه ی مادرشوهرم شم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1221 بازدید | 44 پست

اگه به من بگم میزنیمت بنامتم نمیرفتم نمیدونی چقد سخته خونه ها کنار هم باشن .هی باید پرسش پاسخ بشی یه مهمونی که میگیری مجبوری همشون روبخوای .رفت وامد خانوادتو کنترل میکنن

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم🤦‍♂️ اونا زودتر ازدواج کردن احتمالا اونا

بنظرم برو از مستاجری بهتره میتونی بری پول جمع کنی فقط باید خیلی چیزارو رعایت کنی دعوانشه

خیلی از ماها مدت ها پیش مردیم تو سکوتی که هیچوقت ، هیچکس ، هیچ جوره درکش نکرد ..!💜💜💜
2731
بد نیستن اهل دخالت میستن ولی مادرشوهرم خیلی افاده اییه خوشم نمیاد از این اخلاقش همش فکر میکنه ما بی ...

اگر بره تو موقعیت بهتر افادش بیشتر میشه پس تو هم باهاش برو .موضوع خیلی مهمی نیست موقعیت خوبیه ارزشش داره نادیده بگیری اخلاق مادر شوهرت رو 

2738
ما خونه داریم ولی قابل سکونت نیس😁 قدیمیه کوچیکه و همیشه ترافیکه از پارکینگ بخوای بری تو خیابون یه ...

برای من خونه کوچیک و..‌فلان و.. بهتر از چسبیدن ب خونه اوناس والا.. تاکید میکنم برای من😁البته اطرافم هرکیو دیدم‌ چ چسبیده ب خونه شوهرینا چ نچسبیده، با من هم نظر بودن😂😂

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...

بسته به خودت و خانواده همسرت داره... من حدود یکساله اومدم طبقه پایین جاریم هنوز حتی تو پله ها و بصورت اتفاقی هم باهم روبه رو نشدیم... هیچ مشکلی هم باهم نداریم روابط کاملا رسمی و محترمانه ست

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد....تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد....
خداییش پدرشوهرم خیلی هوامونو داشته الان پول پیش این خونمونو حدود صد میلیونه ایشون داده یا ماشینمونو ...

دمش گرم 

دست راستش زیرسرپدرمادرشوهرمن 

ن از لحاظ پول حداقل از لحاظ بفکربودن و کارکردن

تیکر  عروسیمه 😍😍اگ خدابخواد .میشه اگ امضامو خوندی برای اینک عروسیم سرتاریخ ب خوبی و خوشی برگزارشه،به صلوات مهمونم کنی؟!😘☺️
مثلا چیکارا میکنه؟

مهمون ک میاد خونم پسرش ۱۵ سالشه خیلی خاله زنکه 

بهش میگع بشین کوچع تا ببینه کی میاد خونم یعنی آمار کلی رو میگیره 

یکبار با همسایه دم در سلام احوال پرسی کردم بنده خدا از بچش داشت برام صحبت میکرد خواهر شوهرم با این زنه چپه دیدم فوری پسرشو فرستاد بیرون زل زده بود ب ما ک چی حرف میزنیم رسیدم خونه خواهر شوهرم فوری زنگ زد چی بهت میگفت پسرم چی شنیده بود 

یا از بیرون بیایم فوری ما رو بیرون ببینه فوری ب مامانش گزارش میده

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706