2733
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266970 بازدید | 35847 پست
سلام سارا خودت چطوری خوبی دختر گلت چطوره بزرگ شده😍😍

یاسمین من خیلی وقت نی نی سایت نمیومدم الان تازه اومدم باز 😚انشالا که نی نیتو بدنیا اورده باشی

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
سلام سارا خودت چطوری خوبی دختر گلت چطوره بزرگ شده😍😍

یاسمین دختر من ۳ سال و نیمشه 😍 اقدامم برا دومی از آبان...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام سپیده.خوبی؟ من گهگاهی سر میزنم ب تاپیک ان شاالله تا اخر ۱۴۰۰ نی نی بغلت باشه عزیزم

خوبی عزیزم دختر گلت خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم ایشالا به زودی مامان بشی منم منتظرم توکل به خدا

بیا بگو بچت چقدی شده؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

بچا جون هرکی جدید میاد خودشو معرفی کنه و بگه چند ماهه اقدامه و چه داروهایی مصوف میکنه..اینجا براهم دعا میکنیم که زودتر باردار بشیم و نی نی سالم داشته باشیم😍😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای جانم عزیزم...ایشالا به زودی باردار بشی من که دوتام رو زاییدم ،مشغول اونان😄

عهههه خداقوت بهتتتتت مادر دوتا بچه بودنم سختیای خودشو داره البته ک شیرینم هست خدا بهت ببخشه اسماشون چیه؟ من دخترم ریحانست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یاسمین الان دیرم پیامت چقد مال قبله😐 چیکار گردی دختر ؟؟ نی نی اومد تو دلت؟؟؟

سلام سارا جون خوبی گلم؟گل دخترت خوبه؟ببوسش از طرف من

اره عزیزم ب لطف خدا و امام حسین عزیزم

پارسال محرم فهمیدم خدابهم لطف کرده و یدونه فرشته گذاشته تودلم😍😍😍

خداروشکر پسرم ۴ماهشه

انشالله شمام ب زودی نتیجه دومی رو بگیری😍

2738
سلام سارا جون خوبی گلم؟گل دخترت خوبه؟ببوسش از طرف من اره عزیزم ب لطف خدا و امام حسین عزیزم پارسال ...

عزیزممممم خدا پسرتو بهت ببخشه ..منم خوبم فدادشم.. دخترمم خوبه دست بوسه.. ببوس پسرتو بجا من...😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نامدار باشه ایشالا.پسرای من طاها و‌تیام🥰

خدابهت ببخشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40