2726
عنوان

جراحی زیبایی و ترمیمی بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 112921 بازدید | 105 پست
منم رفتم پیش دکتر محسن نراقی چندسال پیش انحراف بینی داشتم و مشکل تنفسی تنفسی عالی حل شده خداروشکر ام ...

سلام ببخشید دکتر مراقب کج عمل کرده؟

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه خود دکتر نراقی عملم کرده  عزیز کج عمل نکرده بینیم کج بوده نتونسته کامل صافش کنه

ممنونم  منم پشیمون شدم  باز میخوام برم‌پیش کلانترهرمزی

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

برای جراحی ترمیمی بینی باید یه دکتر خوب پیدا کرد چون از جراحی زیبایی بینی خیلی مهتر و اصلی تره و باید در انتخاب جراح ترمیم بینی توجه کرد. من دکتر ظفرمند رو میشناسم و یکی از دوستام پیشش جراحی ترمیم بینی انجام داده

یکی از دوستای من رفت پیش یه دکتر اما بینیش خیلی بد شد . الان بعد از دو سال مجبور شده دوباره عمل کنه واسه اینکه تجربه قبلیش تکرار نشه کلی دنبال دکتر خوب گشت . فهمید دکتر که جراح پلاستیک باشه تخصص زیبایی هم داره و می تونه تناسب صورت رو رعایت کنه. اون رفت پیش دکتر شیرنگی که فوق تخصصی پلاستیک هستش . الان خیلی راضیه از عملش. 

کمتر از یکساله که پیش دکتر فرزاد پرویزیان عمل کوچک کردن سینه انجام دادم اما اصلا راضی نیستم چون هم سایزی که میخواستم و هم الان افتاده این دکتر فقط کار خودش رو انجام میده و پول براش مهمه و توجهی به خواسته مریضش نمیکنه

کمتر از یکساله جراحی کوچک کردن سینه پیش دکتر فرزاد پرویزیان انجام دادم اما اصلا راضی نیستم چون هم سایزش چیزی نیست که میخواستم و هم الان افتاده این دلیلش فقط بیتوجهی دکتر به خواسته مریض و در نظر گرفتن صرفا منافع مالی و موقعیت خودش و در نظر نگرفتن شرایط بدنی فرد هست میخواستم ازش شکایت کنم اما متاسفانه سیستم بهداشت و درمان اینقدر سلامت نداره که از بیمار دفاع کنه .

من بینیمو پیش دکتر سعید ظفرمند عمل کردم و خیلی راضیم از فرم جدید بینیم. تازگی هم میدونم سامانه مشاوره آنلاین راه اندازی کردن که برای کشاوره های قبل عکل خیلیییی امکان خوبیه. دوستم که استفاده میکنه خیلی تعریف کرد. بنظرم اگه تصمیم به عمل بینی دارین حتما قبلش مشاوره بگیرین

https://mavarateb.com/doctor/دکتر-سعید-ظفرمند

من نمی خوام تبلیغ کنم یا الکی مثل بقیه بیام بد اون دکتر بگم ، ولی خودم پیش دکتر شهسواری عمل کردم راض ...

خوش به حالت 

من رو که بیچاره کرده!!!! خدا ازش نگذره اگه فقط چند دقیقه با من حرف میزد و برام وقت میذاشت...

اگه به جای اینکه فقط فکر پول باشه فکر بیمار هم بود و یکم براش تلاش میکرد و مشاوره میداد ...

دیگه اگر چه فایده داره 

من رو گول زدن و بردن اتاق عمل بدون اینکه ی کلمه حرفی از فرم بینی و شکل نهاییش بزنن و مشاوره بدن!!!!

🐰
2706