2726
لال شه ایشالله عزیزم ایشالله داداشای گلت صدوبیست سال عمرکنن عمر اون مادر شوهر نکبتتم بمونه برا خودت& ...

ممنونم عزیزم هر وقت یادم میوفته دلم ریش میشه

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
به قول دوستان هم برو مشاوره . هم با چند نفر عاقل که در جریان معامله شما بودن صحبت کن . باید اول شوهر ...

آفرین به این فهم وشعور لایک داره بهترین راه حلو دادی

طُ بِخَند تا دِگَران کور شَوَند اَز حالت... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برادر شوهرتم از نقطه ضعف شوهرت سواستفاده کرده تا این میون شماها سرتون به دعوای هم گرم شه تا حقتون یا ...

واقعا نامرده.ازش متنفرم. اصلا ببین چه آب زیر کاهی بوده چی رو بهانه کرده

دعاتون واسه سالم بودن بچه م که میخوام در آینده داشته باشم بزرگیتونو میرسونه ممنونم ازتون 🙏
2728
لال شه ایشالله عزیزم ایشالله داداشای گلت صدوبیست سال عمرکنن عمر اون مادر شوهر نکبتتم بمونه برا خودت& ...

ممنونم از دلداریت عزیزم 🌷

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡

شوهرت که فهمید به قول خانوم که بازی خورده خودش میاد منت کشی اگه منت کشی کنی اون موقع فک میکنه که واقعا اون حرفو زدی که میخوای ماسمالی کنی

طُ بِخَند تا دِگَران کور شَوَند اَز حالت... 

گه خورده بیرونت کرده من شوهرم تا چیزی بهم میگه ساکشو پرت میکنم جلوش میگم با همین اومدی منو گرفتی با همینم گمشو خونه بابات

از قدیم گفتن بهترین دفاع حمله ست😅👌

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟

به شوهرت پیام بده بنویس واقعا خوب دستمزدمو دادب خوب عشق و ایمانتو ثابت کردی ما هردو باهم سرمایه مونو گذاشتیم پابه پای هم کار کردیم سختی رو با هم تحمل کردیم حالا داری بمن که انقدر صادقانه پابه پات اومدم تهمت میزنی و حرف بقیه رو قبول میکنی 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم