2726
برای من هم دعا کنین عزیزم تنهاااااااترین آرزوم مادر شدنه😔 حتی انتق نی نی رو هم آماده کردم🙈👼🙈

نصف عمرت بر باد به غلط کردن افتادم بین شوهرم و خودم فاصله انداخته قرص خواب آور قوی میخورم اگه تو ممالک اروپایی زندگی میکردم هیچ وقت بچه دار نمیشدم وقتی که میزارمش مهد اونقد رابطم با شوهرم عالی میشه که نگو امید و ارم یکی که نه چهار قلو بهت بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من۳۷ سالمه

سلام عزیز دلم نگران نباس و فقط دکتر برو زیر نظر دکتر باش من ی خانمیو تو این نی نی سایت دیدم دیر ازدواج کرده بودن همون ماه با لتروزول باردار شد ۱ماه اقدام کرده بود ناامید نشو امیدت بخدا باشه عزیزم

نصف عمرت بر باد به غلط کردن افتادم بین شوهرم و خودم فاصله انداخته قرص خواب آور قوی میخورم اگه تو مما ...

ناشکری نکن عزیزم خدا براتون حفظش کنه

هرموقع به نی نی نگاه کردین بدونین خیلیا دارن حسرت داشتن یه فرشته مثل اونو میخورن

نفسم به نفست بنده ، عمرم ، نفسم ، جوونم ، فقط و فقط پسرم
2728
ناشکری نکن عزیزم خدا براتون حفظش کنه هرموقع به نی نی نگاه کردین بدونین خیلیا دارن حسرت داشتن یه فرش ...

کیا میخورن بیان بدم بهشون خرجشم میدم خودم هم‌زمانی حسرت میخوردم می بینم چقدر احمق بودم چه زندگی با آرامشی داشتم