2733
2734

خواهر شوهر من مشهد زندگی میکنه رفته پیش دکتر نرگس رزم آرا

من عکسشو دیدم خیلی فرم بینی اش قشنگ شده . آدرس سایتشونو گرفتم رفتم نمونه کاراشونو دیدم کلا قشنگ عمل میکنن 

یه بخش نوبت دهی و مشاوره آنلاینم دارن واسه کسایی که نمیتونن واسه هر یه سوال کوچیک برن مطب و بیان 

https://mavarateb.com/doctorrazmara

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر طور مایلید😊 البته از بینی شما کسی قصد سوءاستفاده نداره قطعن...ضمن اینکه بعدش میتونید پاک کنید و ...

😂😂😂 ببخشید از این ک گفتی کسی از بينی شما قصد سواستفاده نداره قطعا خندم گرفت 😂

خداوند از اشک های هیچکس ساده نمی گذرد... 
2728

من د وره دانشجویی که مشهد بودم چند تا از همکلاسی هام پیش دکتر رزم آرا جراحی بینی انجام داده بودند منم رفتم پیش ایشون همون موقع جراحی کردم و خداروشکر الان چند سال که میگذره و راضیم
چند وقت پیش میخواستم مشاوره باهاش انجام بدم دیگه خیلی سختم بود مخصوصا تو این اوضاع برم مشهد دیگه پرس و جو کردم دیدم خداروشکر مشاوره آنلاین داره و از همین تهران مشاوره انجام دادم و خیلی هم خوب بود
واقعا خدا خیرش بده دکتر خوبیه 

من لینک مشاوره ایشون میزارم خواستید مشاوره انجام بدید

https://mavarateb.com/doctorrazmara

من د وره دانشجویی که مشهد بودم چند تا از همکلاسی هام پیش دکتر رزم آرا جراحی بینی انجام داده بودند من ...

وای من تازه اومدم این سایت الان داشتم از یکی می پرسیدم چطوری مییشه از دکتر رزم آرا وقت مشاوره بگیرم بعد اومدم اینجا شما گذاشتی خدا خیرت بده من دنبال این بودم که بتونم از دکتر رزم آرا وقت بگیرم

2738

من یک سال قبل پیش دکتر رزم آرا دماغمو (که خیلی گوشتی و پهن بود) عمل کردم و راضی راضی ام. الان که یه سال و حدودا 20 روز گذشته کاملا ورمش خوابیده و دقیق همون مدلیه که دوست داشتم باشه. به نظرم ایشون بهترین دکتر عمل بینی گوشتی مشهد هستن چون هم اخلاقشون خوبه هم کارشون

دوس ندارم عکس از خودم توی فضاهای عمومی بزارم عزیزم خب   بعد عملم فقط عکس بینی مو برای دکتر فر ...

شما با دکتر رمضانی عمل بینی گوشتی انجام دادین؟ توروخدا جواب بدید. راضی هستید؟ من دکتر وکیلی ۵۵ میلیون قیمت دادن بمن و گفتن ۳۰ درصد تغیر میکنی.