2737
2734
عنوان

موضوع جاری ای، بدویین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 523 بازدید | 34 پست
🤔 خوب چه کاریه همشو یه بارکی تو قابلمه بپزه دیگه  میدونی حرف من اینه یه برنج پختن کاری نداره ...

نه اتفاقا واس مواقع ضروری خیلی خوبه من یبار ضربتی مهمون اومد برامون چون برنجمون زیاد باید بمونه تو خیس موندم چیکارکنم زودی زیرش سیب زمینی ته دیگ چیدم روشم برنج خشک ریختم ابم ریختم موقع اوردن سرسفره برش گردوندم اونقد خوشگل شده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید خانما امروز چن شنبس

سه شنبه

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
نه اتفاقا واس مواقع ضروری خیلی خوبه من یبار ضربتی مهمون اومد برامون چون برنجمون زیاد باید بمونه تو خ ...

افرین. راهکارم به من بده

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
2728

بجه ها موضوع جاری ای بود ، بیاین یه نظری بدین لطفا.