2726
عنوان

همه دوستام ازدواج کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 7394 بازدید | 65 پست
منم تا الان هيچ خواستگاري نداشتم هچكسم منو نخواست😔همه دوستام ازدواج كردن ارنم با كسي پسره عاشقشون ب ...

دعای معراج رو هر روز بخون نذر مادرحضرت ابالفضل (ام البنین)تا 40 روز ان شاالله ازدواج موفقی نصیب تون میشه..

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
😑😑😑عشقم ازدواج ازمدنیافتاده ایشون هرزه تشریف داشتن وازابتدای تاریخ تابه حال درعرصه گیتی موجودبودن

نه منظورم اسنه که تا وقتی همچین دخترایی هستن و بااین وضع روزگار پسرا زیاد تمایلی به ازدواج ندارن.

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسي ازت با حرفات اروم شدم👍🏻من خيلي بدشانسم😔زشتم هستم😔

گلم مخلوق خدا هرگز زشت نیست. اما این احساس شما حربه ی شیطانه که شمارو از رحمت خدا ناامید کنه. من موردی رد دیدم که تک پسر خانواده که دکترا داشته و از هر لحاظ عالی بوده با یه دختر ویلچرنشین ازدواج کرده و دو تاهم بچه داره. شما خدارو شکر کن سالمی. بعدشم الان همه با گریم وعمل راینوپلاستی و عمل های دیگه و همچنین ورزش و روفرم شدن اندام تونستن دقیقا با کسی که میخان ازدواج کنن..

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
2728
همکارم تو ۳۵ سالگی ی ازدواجی کرده اتفاقا نیمه شعبان عروسیش بود، پسره فوق العاده س، مودب متین محجوب خ ...

دقیقا منم موافقم

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم