2737
2734

این داستان برمیگرده به ده پونزده سال پیش..دهات پدر بزرگ‌ ما جایی هست ک معمولا دو تا جوون میخوان باهم خلوت کنن و صحبت کنن میرن رو سنگ قبرستون ک نزدیک بازارشون هست میشینن..ساعت دو شب بوده عرفان نامی از بازار رد میشده دیده دو نفر نشستن حافظ و محمد نامی بوده 

میره خونه پارچه سفید پیدا میکنه چند متر دو تا جای چشم ازش سوراخ میکنه میره سر وقت این دوتا....میره موتورشو ی جای تقریبا دور پارک میکنه و پیاده میره سروقت اینا

از پشت ب محمد دست میزنه برمیگردن میبینن یکی کلا کفن سفید تنشه وااای فرار میکنن از ترس تو دل شب... اینم دنبالشون میکنه تا اونا خودشونو میچپونن خونه حافظ اینا ..خخخخ....شانس آوردن سکته نکردن 

بازم داستان دارم اگ مورد پسندتون بود بگین تا بگم

عاقا یکی از فامیلای ما نصف شب تو باغ بوده یهو ی چوب میخوره ب گردن و کمرش تا صبح التماسعین میکرده ک توروخدا با من کار نداشته باش بعد دم صبح یکی از هم روستاییا رد میشده گفته التماس کیو میکنی اینم سکته داشته میکرده ک ثلا  چرا اون نمیبینش نگو بنده خدا پاش رفته رو بیل دستش خورده ب کمرش فکر کرده جنه

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باهم م پامیشن میگن ما کار داریم تو بمون بریم بیایم  به دوسته میگن بعد ک داشتن از حموم در ...

عزیزم این یه داستانه که من از زبون حداقل پنجاه نفر دیگه هم شنیدم.

همه شونم مدعی بودن این ماجرا واسه پدربزرگشون اتفاق افتاده بوده!!!!

حالا یا مملکت شده جن ستون و ما خبر نداریم؟

یا پدربزرگا یه چیزی میزدن قدیما!!

یا کلا کذب محضه که البته این مورد محتملتره

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
دختر بدبخت شیزوفرنی داشته ، شوهرش دادن بدتر روانیش کردن ، دست آخرم گفتن جنی شده ، تا وقتی  بیسو ...

بیسوادها چیزی از متافیزیک نمیدونن اتفاقا. 

علم متافیزیک و ماورا در دانشگاههای ایتالیا تدریس میشه. 

2728

بهتر بود به جاي اين خرافات از اول ميبردنش پيش روانپزشك 

مطمئنناً قبل ازدواجشم مشكلاتي بوده ولي خانوادش رو نكردن 

اين حرفا ديگه خيلي قديمي شده جن زدگي و اينا 

كسي كه اعتقاد داشته باشه بله وجود داره بنا بر اعتقادش ولي اين ربطي به حرف زدن و كبودي و دلاك حموم بودن نداره 

تو بيمارستان رواني هم بري اونجا كلي ادم هستن كه ادعا ميكنن پيامبر امام زمانن اين بهشون دستور ميده فلان كارو كنن 

يكم اطلاعتون رو ببريد بالا هر خرافاتي رو باور نكنيد و پخش نكنيد 

من بهـترينِ خودمم ❤️
عزیزم این یه داستانه که من از زبون حداقل پنجاه نفر دیگه هم شنیدم. همه شونم مدعی بودن این ماجرا واسه ...

دقيقا من نميدونم چرا از زمان ما ديگه كسي نديده 

چرا از وقتي كه گوشياي موبايل اومده و همه چيو ميشه ثبت كرد ديگه كسي چيزي به اين واضحي رو نميبينه 

واقعا كاري داره اگه كسي كاراي ادمو انجام ميده ادم گوشي موبايلش رو بزاره رو فيلمبرداري ؟ طرف هم نيوفته ديگه انجام كارا كه ميوفته يا اگه نميتونه خانوادش چي يا مثالهاي ديگه 

من بهـترينِ خودمم ❤️
عزیزم این یه داستانه که من از زبون حداقل پنجاه نفر دیگه هم شنیدم. همه شونم مدعی بودن این ماجرا واسه ...

عزیزم منم به جن اعتقاد دارم من ندیدم ولی از کسایی که قدیمی بودن شنیدیم اون زمان حموم های قدیمی داشته ولی نمیتونن آزار برسونن به مردم   حتی زمان امام هامونم جن ها بودن

2738
عزیزم منم به جن اعتقاد دارم من ندیدم ولی از کسایی که قدیمی بودن شنیدیم اون زمان حموم های قدیمی داشته ...

بودن جن که قطعیه منتها مسلما اونقدر علاف نیست بیاد بره تو خونه ما حموم کنه!!!!

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
بیسوادها چیزی از متافیزیک نمیدونن اتفاقا.  علم متافیزیک و ماورا در دانشگاههای ایتالیا تدریس می ...

حق با شما هم هست 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
دقيقا من نميدونم چرا از زمان ما ديگه كسي نديده  چرا از وقتي كه گوشياي موبايل اومده و همه چيو م ...

وقتی یک عده شبه علم رو علم بدونن و بهش افتخار کنن و تازه به بقیه برچسب بیسوادی بزنن ، به نظرم بحث بیفایده میشه هر چقدر هم دلیل بیاری چون به اون مبحث اعتقاد دارن و سرگرمیشون این داستانهاست ترجیح میدن با خارج کردن بحث از مدار منطقی طرف مقابل رو بیسواد و نادون جلوه بدن . 

در غیر اینصورت اون دختر بدبخت رو پیش هر روانپزشک تازه کاری هم که ببری اختلال روانی رو تایید میکنه و حتما خانوادش رو به کلاهبرداری و سهل انگاری محکوم میکنن .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا