2726
عنوان

کاربر قدیمیم...

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 38 پست
چطور یادت اومد؟ 😂😂😂

اینقدر نی نی یار رو کچل کردم تا بهم راهنمایی کرد 

فکر کنم نام کاربریم رو اشتباه میزدم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
منم از اون ریش سفیدام😄

شراب کهنه کی بودی تو

پلنگ خسته

خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ارسال ۹۴ این سایت هستم منتها هرسال یه کاربری جدید ساختم چون رمزیادم میره  اما امسال دیگه این ...

منم از سال ۹۳ ایمیلمو قبول نمیکرد تا اینکه دوستم سال ۹۵ ب نی نی یار پیام داد

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2728
نترس گلی دوسال دیگه میشی شراب کهنه  سایت  پلنگ خسته سایت    

عزیزم😂😂😂😂😂😘

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
حالا خودمونیما من هنوز خودمو قدیمی نمیدونم فقط زیر ۹۴ رو قدیمی میدونم

حتما من از نظرت فسیلم😂

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
حتما من از نظرت فسیلم😂

فسیل ک نه ولی عالیه من دوس دارم کلا از زیرِ ۹۴ رو دوس دارم

یکی هست تو سایت مال سال ۸۶ هست به فسیل گفته سلام😂

اخه تو خیلی ع تاپیکا دیدم طرف عضویتش مال دیروزه یا هفته پیشه میگن تو چرا تازه عضو شدی تاپیک فلان زدی ...

مگ قراره همه اینجا بمونن فسیل شن باکاربریشون

اهمیت نده اصلا

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒