2410
2713

عزیزم بچه یه چیزیه که تا مادر نشی هرگز امکان نداره تحت هیچ شرایطی بفهمی چیه‌.البته خدا این غریضه را در مادر گذاشته که از بچه حمایت کنه و بقا ادامه پیدا کنه.همه حیوانات هم این غریضه را دارن.یک احساسی به فرزندت داری که اگه صدتا بچه از پرورشگاه بیاری این حس در وجودت نیست چون اصلا یک انقلاب و انفجار هورمونی در بدن مادر به وجود میاد که همش عشق به فرزنده و لحظه به لحظه تا آخر عمر نگران سلامتی بچه اشه

فقط برا بچه هام حاضرم هرکاری انجام بدم مرحله بعد مادر و پدرم. برا همسرم هرگززززززز

خب بچت 50 درصدش شوهرته... 

شاید بعدا اخلاقش خیلی نزدیک به شوهرت بشه 

بچه ها هم بزرگ میشن 

همیشه کوچیک و با چهره معصوم نیستن که 

جواب احمق ها رو نمیدم 😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم بچه یه چیزیه که تا مادر نشی هرگز امکان نداره تحت هیچ شرایطی بفهمی چیه‌.البته خدا این غریضه را ...

من که ندارم بچه 

اگه خدا صلاح دونستو داد تازه میفهمم حس مادری چی هست

اره اشتباهه ..ولی منم مثل توعم ....هستن ادمهایی که مثل تو فدا کارن ...ولی خودشون داغون میشن همیشه&nb ...

کاش هیچوقت هیچکسو به خودمون ترجیح ندیم 

هیچکس به نابودي خودمون نمي ارزه 

هیچوقتم این کارامون دیده نمیشه متاسفانه 

من که ندارم بچه  اگه خدا صلاح دونستو داد تازه میفهمم حس مادری چی هست

من مامانمو خیلی دوست داشتم و دارم.همیشه بهش می گفتم مگه میشه کسی را از تو بیشتر دوست داشته باشم؟می خندید میگفت بذار بچه دار بشی همه میرن کنار .همه ی دنیا یه طرف بچه آدم یه طرف .وقتی هم باردار شدم و به خاله ام گفتم خندید گفت خوب تازه داره زندگیت شروع میشه و میفهمی عشق و زندگی چیه.و واقعا همینطوره که اونا گفتن.خدا هرکسی را که بچه نداره صاحب اولاد کنه انشالله.

2714