2726
عنوان

نمیتونم بخوابم😭خوابم نمیبره😩😭باردارا!!

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 20 پست
دلم برا یه خواب راحت رو شکم تنگ شدهه😣😣😣

آی نگوووووووو 😢. ولی ایشالا نی نیمون سالم به دنیا میاد و اروم هم باشه بتونیم بخوابیم😍

لبخند بزن 😊بخاطر چیزایی که داری خوشحال باش😀
من بیست هفته ام از همون اول هم استراحت داشتم شبا خیلی بد خوابم میبره ..بعضی شبا تا به پشت نخوابم خوا ...

وای دقیقا... کش و قوس رو خوب اومدی اصلا منم نخوام خود به خود کش و قوس میخوره😊دلم میخواد یکی بگیره پاهام ایقد بکشه تا کنده بشه😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای دقیقا... کش و قوس رو خوب اومدی اصلا منم نخوام خود به خود کش و قوس میخوره😊دلم میخواد یکی بگیره پ ...

میگم بد نیست این همه کش و قوس اومدن و پهلو به پهلو شدن..من آخه همش دراز کشم از صبح ..فقط شب تنها این مشکل رو ندارم ..خییییلی میترسم..هنوزم تکونای نی نی شروع نشده که یکم خیالم جمع باشه

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
2728
میگم بد نیست این همه کش و قوس اومدن و پهلو به پهلو شدن..من آخه همش دراز کشم از صبح ..فقط شب تنها این ...

عزیزم اینقد تکون بخوره بعدا که دیگه بگی مامان تو خواب هم داری؟😀😍و از دردش یهو بپری بالا