2733
2734
عنوان

دیشب شوهرمو امتحان کردم ولی کاش نمیکردم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 305186 بازدید | 1348 پست

بنظرم شوهرت حرفشو تو پیامها گفته باید خودتو درس کنی نباید کینه بگیری کدوم مردی خیانت نمیکنه با این رفتار 

مردایی هستن ک زناشون ماهن ولی خیانت میکنن ب خودتو زندگیت برس لطفا

برای مشکلاتم دعا کنید عزیزان   
😐😐😐😐😐😐چرا معذرت خواهی کنه؟؟؟؟؟؟اقا کار اشتباهی کرده کتک هم زده این بره غدرخواهی کنه؟؟؟واقعا چق ...

منم نزدیک بود جامه ها بدرم با دیدن اون پست😐عذر خواهی دیگه خیلی نوبره

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم نزدیک بود جامه ها بدرم با دیدن اون پست😐عذر خواهی دیگه خیلی نوبره

تازه عزیزم منو محکوم کرد به کاسه داغتر از اش که میگم معذرت خواهی نکنه😖😖گفتم اشتی کنه ولی معذرت خواهی دیگه چرا؟؟؟😣😐😐😐بیا جامه ها بدریم و به بیابان گسیل شویم😅

.

تازه عزیزم منو محکوم کرد به کاسه داغتر از اش که میگم معذرت خواهی نکنه😖😖گفتم اشتی کنه ولی معذرت خوا ...

😂 اره اصلا تو کتم نمیره. در واقع تو ذهن مرد جامیوفته ک چقدرخوووب هروقت دس روش بلند کنم مهربونتر و صمیمی تر میشه... یامیگه لابد ی کاری کرده ک خودشم قبول داره مقصره و عذرخواهی میکنه...اینه ک تشویق میشه تکرار میکنه

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی
2731

منم میخوام این کارو بکنم چون تا حالا چند بار ازش چیزی دیدم.توی گروه مختلط بوده و چند بارم دیدم دخترا اومدن پیویش یا اس ام اس و ... ولی هربار میگه دیگه تکرار نمیکنم.بار اخر قسم خورده که تکرار نکنه ولی من دیگه بهش اعتماد ندارم.خیلی دوست دارم این کارو بکنم.تا مطمعن شم.چون اصلا ارامش ندارم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
منم میخوام این کارو بکنم چون تا حالا چند بار ازش چیزی دیدم.توی گروه مختلط بوده و چند بارم دیدم دخترا ...

بخدا به آرامش نمیرسی ولی بذار اینو بگم...اگه باهات دوس شد جدا میشی ازش؟؟

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....
2738
بخدا به آرامش نمیرسی ولی بذار اینو بگم...اگه باهات دوس شد جدا میشی ازش؟؟

اره جدا میشم چون نمیتونم اصلا خیانت رو ببخشم.اگه بدونم و مطمعن بشم که اهلش هست صد در صد جدا میشم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

معمولا اکثر آقایون وقتی یکی مزاحمشون میشه خوششون میاد اعتماد به نفس پیدا میکنند و شروع میکنند چت کردن با اون خانم تا از سر سرگرمی وقت بگذرونند و ببینند اصلا اون خانم چه شکلیه چه مدلیه. حتی اگه خیلی هم زیبا باشه بهش پا نمیدند چون ممکنه عکس دروغی باشه و در کل الزاما قرار نیست عاشق یه عکس بشند. به خصوص مواقعی که با همسرشون دعواشون شده و تنها هستند وقتی یکی مزاحمشون بشه بدشون نمیاد یکم سرگرم بشند و بعدش به خودشون افتخار کنند و بعدش بیخیال اون خانم بشند. یا بعدش طرف رو بلاک میکنند یا ادامه نمیدند یا اونقدر ادامه میدند تا ببینند چی میشه. اون آقا هم پسر پیغمبر نیست که شیطون گولش نزنه. ممکنه آنقدر اون چت ادامه پیدا کنه تا طرف گول بخوره. هیچ وقت همسرتون رو امتحان نکنید چون با گول خوردنش نابودش میکنید و مقصر شمایید. همسر شما اصلا پا نداده خیالتون تخت باشه. من فوق لیسانس مشاور خانواده هستم و اگر چیزی میگم بی دلیل نیست. موفق باشید.

❤دُل دُل اسم اسب امام علی هست❤