2703
2553

کوشین بچه ها

@آبج    

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان عزیزم‌؟؟؟نیاز به تجربه دارم..میدونم واسه علایم خییییلی زوده.  ولی ۷روزه اقدام کردم &nbs ...

شما باردار بودی اون تایم ، که عصبانی بود؟

خدایا حکمتتو شکر.به لطف و کرمت بچه سالم و صالح روزیمون کن.امیدم به اینه که داغ دلمو با دادن بچه سالم دیگه ای سرد کنی❤۲۵تیر۱۴۰۱.

عزیزم اگر منظم باشی که خیلی خوبه 

من ۱۰ ماهه اقدامم نمیشه هرماه از ماه قبلش بیشتر اذیت میشم 

هر آزمایش و سونو و ... که فک کنی خودم و همسرم انجام دادیم سالمه ولی نمیشه 

امروزم رفتم عکس رنگی رحم اونم هسچ مشکلی نداشت 

حتما خاست خدا نیست دیگه😔

2456

وای من اقدام کردم این ماه اولین باره تنبلی تخمدان داشتم از روز سوم تا ۵ روز قرص لتروفم داد بعدشم ۸ تا ۱۱ امپول هر روز یکی زدم بعدشم دهم نزدیکی بود ۱۲ رفتم سونو واژینال گفت بزرگ شده فک کنم رحم رو میگفت بعدشم گفت امپول اج سی مینویسم برو بزن فردا نزدیکی بکن روز جمعه هم که تخمک گذاریم بود نزدیکی صبح داشتم الان دو هفته از امپول اچ سی میگذره به نظرتون بی بی چک بزنم ؟ 

کوشین بچه ها @آبج    

سلام بهاره جون.فکر نمیکردم ازبچه های قدیمی کسی هنوز اینجا باشه.هم تعجب کردم هم خوشحال شدم

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
2714