2726
عنوان

بیاین بگین برم یا نرم؟؟😒

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 38 پست
منم همین فکر و میکنم اما خوب خودمم کوچیک میشم 

نه بابا زنگ زدن توام رفتی دیگه😁😁😁اگه زن داییت نمیسوخت میگفتم نرو🤔

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
دلت میخواد اما به چه قیمتی، لحظه اخری دعوت شدن؟؟؟؟؟

ما زیاد از این حرفا نداریم یعنی من خودمم بخوام دایی مو بگم کافی به مامانم بگم خبر بده میان 

خدایا لطفا مراقب **عزیزای دلم باش **

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زندایی های من خیلی خوبن واسه سالگرد مادرم رفتن سیسمونی کامل دادن و کلی احترام گذاشتن

خوشبحالت همچین عروسی نعمت بخدا .زندایی های من که به چشم و هم چشمی هم فقط به فامیل شوهر بی محلی میکنن 

خودمم همین فکرو میکنم اما نرم دیگ دعوتم نمیکنن 

مگه الان دعوتت کردن؟

مامانت بگه سوگند گفته شوهرم دوست نداره بدون دعوت جایی بره و میگه اگه کسی دوست داشته باشه بریم خونش به خودمون زنگ میزنه 

بعدشم زن داییت دوست نداره خب داییت میتونست محل کارش بهت زنگ بزنه خودش دعوتت کنه بلاخره هرچی باشه اونم میزبانه

منتظر اتفاقات خوبم 
2728
مگه الان دعوتت کردن؟ مامانت بگه سوگند گفته شوهرم دوست نداره بدون دعوت جایی بره و میگه اگه کسی دوست ...

مگه دایی م جرعت همچین کاری و داره اخه !!!!!

خدا ازشون نگذره که فرق میزارن

والا بخدا در حسرت یه دور هم جمع شدن و یه بیرون رفتن شدیم .من خودم شخص میگم ادم نباید بین خوانوادها فرق بزاره 

خودمم همین فکرو میکنم اما نرم دیگ دعوتم نمیکنن 

منم خیلیا جاها سر همین قضیه نمیرم ولی دیگه بقیه متوجه شدن منو میخوان دعوت کنن یا باخودم تماس میگیرن یا با همسرم

منو آقامون حالمون خوبه خییییییییلی خوب 😎آرامش این زندگی رو حاضر نیستم با هیچی عوض کنم😍