2733
2734
عنوان

بستنی خوردن نینی 😍😋

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 53 پست
پدی لاکتم میدم بهش .  

منم به هانا پدی لاکت میدادم ولی بازم روزی ۵ بار پیپی میکرد 😟

الان که غذا میخوره روزی ۲ بار 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
نامدار باشه عزیزم❤  چند وقتشه ؟؟ فقط شیر میخوره دیگه  هانا تا وقتی که فقط شیر میخورد روز ...

چند روز دیگه میشه 4ماه . اره فقط شیر میخوره . اول چند بار در روز بود ولی یکم سفت تر بود دکتر بردم پدی لاکت داد الان یبار شده ولی ابه . فکر کنم دوباره باید ببرم دکتر . 

مینا قری هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم به هانا پدی لاکت میدادم ولی بازم روزی ۵ بار پیپی میکرد 😟 الان که غذا میخوره روزی ۲ بار 

دختر من تو بیداری شیر نمیخوره واسه همین وزنش کم شده دکتر شیرخشک داد با قطره چکون میدم بهش نمیدونم ازین شیرخشکشه یا بخاطره پدی لاکته 

مینا قری هستم
2728
دختر من تو بیداری شیر نمیخوره واسه همین وزنش کم شده دکتر شیرخشک داد با قطره چکون میدم بهش نمیدونم از ...

واااای دختر منم بد شیر میخورد الان که دیگه فقط و فقط تو خواب میخوره و خب بزرگ شده زیاد هم نمیخوابه

شیر خشک هم دوست نداره 

اره شاید شیر خشک بهش نساخته ، ببر دکتر بهش بگو عوضش میکنه

واااای دختر منم بد شیر میخورد الان که دیگه فقط و فقط تو خواب میخوره و خب بزرگ شده زیاد هم نمیخوابه ...

از دوماهکی اینجوری شد دیونه شدم دیگه . الانم نکسیوم داد . این هفته میبرم بهش میگم . جواب ازمایشاتم نشونش میدم . این بچه ها تا بزرگ بشن ما پیر شدیم

مینا قری هستم
از دوماهکی اینجوری شد دیونه شدم دیگه . الانم نکسیوم داد . این هفته میبرم بهش میگم . جواب ازمایشاتم ن ...

دختر من از یک ماهگی نکسیوم و موتیلیوم و زانتاک میخورد😢هنوزم میخوره 😭

رفلاکسش شدید بود روزی چند بار هرکدوم از اینارو میخورد بچم😭

2738