2703
2553
عنوان

خانمای بارداری که شهریور یا مهر نینیشون بدنیا میاد بیاین باهم باشیم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 10691 بازدید | 1574 پست
خوبی نی نی خوبه

فدات خوبم نی نی هم خوبه.تو خوبی نی نیت خوبه

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات خوبم نی نی هم خوبه.تو خوبی نی نیت خوبه

قربونت

خیلی نق نقوی گریه میکنه نفخ و رفلاکس داره 

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
قربونت خیلی نق نقوی گریه میکنه نفخ و رفلاکس داره 

پسر منم اینجوریه کولیک داره همه علایم رفلاکس رو گوگل خوندم داره ولی دکترش میگه کولیکه از کجا فهمیدی رفلاکس داره؟

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔 
2720
پسر منم اینجوریه کولیک داره همه علایم رفلاکس رو گوگل خوندم داره ولی دکترش میگه کولیکه از کجا فهمیدی ...

خیلی شدید بالامیاره افتضاح

سونوهم نوشت گفت شاید سنگ داشته باشه 

سونوبردم اینقد رفلاکسش شدید بود تو سونوهم نشون داد

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
خیلی شدید بالامیاره افتضاح سونوهم نوشت گفت شاید سنگ داشته باشه  سونوبردم اینقد رفلاکسش شدید ب ...

انشالله ک بهتر میشه

سلام‌ من بعد از مدتها اومدم‌اینجا  پسرم فردا ۱۰۰ روزه میشه به امید خدا

سلام خدا حفظش کنه ایشالا دامادیش. پسر منم امروز۱۰۱ روزه س یک روز از پسرتون بزرگتر

2714
سلام‌ من بعد از مدتها اومدم‌اینجا  پسرم فردا ۱۰۰ روزه میشه به امید خدا

خدا حفظش منه زیر سایتون بزرگ شه 

مامانا سلام خوبین چیکار میکنید

سلام عزیزم توخوبی درگیر بچه داری پسر من از اول سینمو نگرفت بعد ده روزگی گرفت بعضی وقتا شیر خشک میدادم دیگ تو یک ماهگی سینمو ول کرد مجبور شدم بدوشم بدم تا یک ماه پیش ک تو خواب میخورد الانم دیگ کلا ن شیشه میگیره ن سینه بزور راه برم یا رو پام تکونش بدم میخوره 

سلام عزیزم توخوبی درگیر بچه داری پسر من از اول سینمو نگرفت بعد ده روزگی گرفت بعضی وقتا شیر خشک میداد ...

وااای چه سخت 

هدیه ما به شما مادر خوش سلیقه و خلاق

k4q7uzrk    متن کد تخفیف را در سبد خریدتون اعمال کنید و ۱۰ هزارتومان تخفیف ویژه کاربران نی نی سایت دریافت کنید.به مدت محدود..

زیر انداز عکاسی روند رشد

استیکر تم مناسبات سال اول نوزاد

لباس های ست مادر و نوزاد

بهترین لحظات سال اول فرزندت رو جشن بگیر و آلبوم عکس یادگاری بساز 

برای مشاهده محصولات کلیک کنید

برای مشاهده محصولات کلیک کنید

2706