2726
انصافا من خودمو تو آینه میبینم یاد سمندون میفتم...یا اقا ماشالا

وای انتظار همچین چیزیو نداشتم  فک میکردم داری از خودت تعریف میکردی   یه جوری خندیدم همسایه ها بیدار شدن😂😂😂😂

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

من 51 کیلوام

دوست دارم 5-6 کیلو اضافه کنم ، تو بارداری که وزن اضافه کرده بودم با اینکه دختر باردار بودم ولی همه میگفتن چه خوشگل شدی.

مامان دوقلوهام ، شاغلم ، سعی میکنم برای همسرم و دخترام کم نزارم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهرشوهرم یه بار داشت تعریف میکرد و قاح قاح میکشید و مرده بود از خنده میگف فلانی (جاریم) که تازه گرفته بودیمش اومده بود ادا میداد که مثلا اوه من با کلاسم کج کوله راه میرف که مثلا با کلاسه از اشپزخونه داشت میومد تو حال با سینی چای پخش زمین شد    منم خندم گرف  جلو روی خود جاریم ولی نخندیدم یه لبخند زدم   ولی خواهرشوهرم همچنان میگفت و ریسه میرف از خنده   جاریمم نگاش میکرد هی میگف نخیر من کی ادا میدادم  تو دلش فش میداد احتمالا

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

اینکه آدم متوهم بشه که خوشگله اصلا خوب نیست! 

یه دختری توی باشگاه بود که آنچنان از خودش تهریف میکرد و عاشق زیبایی خودش بود که هممون به عقلمون شک کرده بودیم! میگفت میدونید چرا من اینقد خوشگل شدم؟ چون هم بابام خوشگله هم مامانم! وحشتناک از خودش تعریف میکرد

وقتی از باشگاه رفت بیرون همه شروع کردن به غیبت کردن ازش! 

همه میگفتن طفلکی فکر کنم مشکل روان داره!! 

پس اینجوریم نیست که الکی از خودت تعریف کنی و بقیه باور کنن

امااااعتماد به نفس داشتن چیز خوبیه!  اعتماد به نفس با خودشیفتگی فرق داره ها

مثلا وقتی تو اعتماد به نفس داشته باشی قشنگ تر میشینی و قشنگ تر راه میری و قشنگ تر حرف میزنی

وقتی این احساس رو به خودت بدی که زیبا هستی خودبخود زیباتر رفتار میکنی و بیشتر به خودت میرسی

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
2728
من فکر کنم جزو محدود آدم هایی باشم که وقتی میفتم خنده م میگیره بعد جوری هم میخندم که همه کسایی که مث ...

نه من همیشه سعی کردم اداشو دربیارم ک مثلا میخندم🙄ولی خیلی تابلو میشه فیکه! 

شوخی/=🤗 اگر یک روز پلاستر(آرایش) نکنید خانمای ایرونی بیاین تو خیابون مثل شهر ارواح ترسناک میشه شه ...

نه کی گفته، اتفاقا همه کم سن و سال دیده میشن...خیلی هم قشنگه.

ما تو اداره محل کارمون کسی آرایش نمیکنه هیچی، چون مسئول حراست خیلی حساسه ...فقط یک خانم 45 ساله داریم که ابرو تتو کرده.

نه کی گفته، اتفاقا همه کم سن و سال دیده میشن...خیلی هم قشنگه. ما تو اداره محل کارمون کسی آرایش نمیک ...

من میترسم از اون روز....وااااای بدون آرایش ۱۰۰ خانوم یکجا ببینی مطمینم که سکته ناقص تو شاخشه

من میترسم از اون روز....وااااای بدون آرایش ۱۰۰ خانوم یکجا ببینی مطمینم که سکته ناقص تو شاخشه

والا ما هر روز مردای زشت رو تو خیابون میبینیم ولی سکته نمیزنیم، احتمالا برامون عادی شده 

اینکه آدم متوهم بشه که خوشگله اصلا خوب نیست!  یه دختری توی باشگاه بود که آنچنان از خودش تهریف ...

منظور منم جمله آخرت بود. ینی نه اینکه به همه بگی من خوشگلم! درونت این باور رو داشته باشی ک خوشگل و باکلاسی و این ب مردم بازتاب داده شه